Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babámnál az ebédet...

5 hós babámnál az ebédet kiváltanám már, úgy hogy ne legyen szopi utána, akkor vizet kell neki adni evés után?

Figyelt kérdés
Pohárból vagy cumiból? Eddig csak a cicit ismeri, nem kapott másból inni.
2011. dec. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

miért váltottad ki kevés a tej

?

2011. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen olyasmi, nem tudom feljebb tornázni a mennyiséget és az orvos mondta most a tanácsadáson hogy vagy kezdjem el etetni (el is kezdtem ennek hatására) vagy adjak tápszert. Gondoltam erre az egy két hónapra már minek tápszer így eszünk most napi egyszer. Így jó is lenne mert délutánra-estére jó sok tejem lesz amivel jóllakik és szépen elalszik este éjjel ébred ugyan szopizni de az nem baj.
2011. dec. 29. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

értem de az is lehet csak átmeneti tejcsökkenés van Nem lehet? na nekemmindegy csak kérdem.. ha evett én azért még cicire tenném vagy pohárbol vizet adnék (csak ne cumis üveg és csörös pohár sok mindentöl megkimélnéd magad!

nekem tápis a babám s nagy de ha eltt volna elegendö tejem én igy csinalnam

2011. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarom utána megszoptatni mert akkor délutánra kevesebb estére meg még gyérebb a mennyiség (mint írtam előbb) így is 7-8 szor szopik még mindig. Kisebb korában 8-9 volt. Mások réges rég napi 5-6 szopinál tartanak, de tudom ez nem verseny nem is azért írtam csak azért valamiféle rendszer jó lenne lassacskán az életünkbe, az esténkbe és éjszakánkba.

Ja és én nem akarok kísérletezgetni tovább szegénnyel, mivel 4300-al született (kórházban lefogyott 300at), és az első hónapban 400 grammot, másodikban-harmadikban 300at hízott, 4.hónapban 400-at, és 4-ről 5 re meg semmit.

Úgyhogy elég vékonyka szegény.

2011. dec. 29. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor vizecske, illetve tépi de pohárbol!
2011. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!