Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2hetes és egy...

Kislányom 2hetes és egy délutáni evést mindig kihagy. Keltsem fel? Nem éhes? Valami jó praktika felkelteni? Mert őt lehetetlen, zaj kizárva

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel!Hidd el ha éhes jelzi igényét!
2010. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem se keltsd fel, majd szól, ha éhes!

ha valami okból mégis fel kell keltened, akkor próbáld felvenni, puszilgatni, simizni a hátát, szólítgasd a nevén.

de tényleg nem érdemes felkelteni őket, sokszor csak órákig sírnak, nyűgösködnek miatta!

2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne kelts fel, alvó babát tilos, tudod ;)


amíg alszik pihizz, olvasgass, lazíts, ne zajongj :)

2010. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
viszont ő dél óta nem evett,csak 5óra van már?
2010. júl. 29. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szokta ezt csinálni,tiszta ideg szoktam lenni,hogy miért nem kel fel enni!Ne keltsd fel,mert csak nyügis lesz,hidd el egy párszor már én is próbáltam felkelteni,de mindig nyügis volt meg ráadásul nem is evett!Aztán én megfogadtam,hogy nem keltem fel többször!!!(Amúgy a fejét szoktam simogatni,meg a fülét)úgy szokott felkelni!
2010. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan kozbem mar felebredt a babad de ha legkozelebb is sokat alszik nem ebreszd fel ot. En egyszer ebresztettem fel a 4 hetes fiam 6 ora alvas utan de soha tobbet. :) Olyan hisztit csapott, hogy csak na, utanna zsimbes volt nem lehetett ismet elaltatni. Raadasul alig evett valamit. :) Ezek utan en hagytam aludni es soha nem volt gond belolle. Mar 6 honapos a kis dragam.
2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem már éhes volt,evett és nem is sírt:)ilyenkor se keltsem?mert ő evett akkor csak éhes volt nem?
2010. júl. 29. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:

hacsak nincs nagyon besárgulva, nem kell felkelteni. tudja ő, mikor éhes, nem fog álmában éhen halni!

ha fel is kell ébresztened pl mentek valahová, akkor is csak kíméletesen: simogasd, tegyél-vegyél körülötte, vedd a kezedbe, csikizd a talpát... ne úgy riadjon fel szegény.

de ha sárga, akkor kell kelteni, mert a sárgaság aluszékonysággal jár, és akkor az éhség sem ébreszti fel!

2010. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!