Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos lesz, már...

Kisfiam 8 hónapos lesz, már mindehova feláll, és kapaszkodva megtesz pár lépést is, de ülni nem akar, ha leültetem azonnal elfordul hasra és inkább mászik, vagy feláll, ez gondot jelent?

Figyelt kérdés
Másik, hogy néha jár keze lába percekig mikor hanyatt fekszik, meg sem áll, mintah felhúzták volna, és közben vagy nevetve sikong vagy hörög mint egy kiskutya, ez normális?
2009. máj. 21. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
És nem is ült soha? Lehet, hogy most annyira tetszik neki az állás, hogy nem akar ülni. Az enyém mikor megtanult állni, hetekig csakaz akarta, ahogy leültettem felállt, de ő tudott ülni amúgy. A hanyattfekvéses dolgot meg minden baba csinálja:)
2009. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ült még egyszer sem. Rövid ideig, még előre döntött háttal ül, ha én úgy rakom le, de azonnal pózt változtat.
2009. máj. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!