Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel adjam a csirkemellet 7...

Mivel adjam a csirkemellet 7 hós babámnak? Csak az édeset szereti, az ízetlen répa-krumpi-csirkemell trutyit nem eszi.

Figyelt kérdés

Ti mivel adjátok a csirkemellet? Először még megette, de mostanra már a gyümölcspépeket szereti, ami édes. A banánt, almát, körtét imádja, babakekszet is szereti.

De a répa-fehérrépa-sütőtök-krumpli-csirkemell főzeléket nem eszi meg.

Próbáltam cukknivel is a krumplit, de azt sem, mert ugye nem teszek bele sót, és ízetlen.

Próbáltam petrezselyemmel ízt adni neki, de úgy sem ízlik neki.

Vagy tegyem bele a édes gyümölcspépbe a csirlemellet? De az úgy elég undi? Mi sem ennénk meg.

Valami tanácsot tudtok adni?


2011. dec. 30. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

persze h adhatod gyümölccsel,én a bolti kaják cimkéit néztem,onnan vettem ötleteket..

amugy felnőtteknek való receptek is vannak amit husos gyümölcsösek:narancsos kacsa,almás csirkemell...csak máshogy néz ki....nem kell undoritonak tartani ezeket,mindenkinek más jön be,lehet babád is felnőtt korában a pikánsabb ízvilágot fogja kedvelni.

2011. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan add gyümölcsökkel a húst,mi is szoktunk ilyet enni. Csak egy pár példa: sülhús kompóttal,almaszósszal,megyszósszal,barackkal töltött csirkemelll,hawaii csirkemell stb:) Szerintem a husihoz épp,hogy mennek az édes gyümik
2011. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!