Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó diétának,...

Szerintetek jó diétának, ebédre? Már kérdeztem a reggelit már csak az ebéd maradt hátra. : ) Diétába belefér? (Fogyókúra) 2 dl meleg húsleves 1 szál sárga répa egy kis fej krumpli kis fej karalábé és csirkemell kb 10 dkg

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem sok ebédre. Nem tudom, hogy amúgy miket eszel, ez eléggé lájtos kaja. Mondjuk én is hasonlókat eszem, de én levesdiétázom most.
2010. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisz85 ***** válasza:

ez nem jó,


mellesleg a diéta nem egyenlő a fogyókúrával!!!!!

2010. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?Miért nem jó?
2010. márc. 23. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
【ツ
2010. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó, és én ki is fejtem, miért. Ennyivel nem lehet jóllakni, éhesen az egész délutánod tönkre lesz téve, + pár napnál tovább nem fogod bírni. Mivel addig éheztetted magad, a korábbi kajamennyiségtől hízni fogsz.


Amit leírtál, az mind a levesben főtt? Vagy a csirke a második fogás? Az lenne a jó, ha a csirkét egy nagy tál zöldséggel vagy salátával ennéd (második fogásként), és nem maradnál éhes. (És nem lennél éhes fél óra múlva sem.)


Ha a reggelit már kérdezted, és csak az ebéd van hátra, ezzel azt akartad mondani, hogy vacsorázni nem fogsz?

Ennek így semmi értelme. Éhezel, rosszul érzed magad, lelassul az anyagcseréd, nem fogysz semennyit. 1 hétig se bírod, mert szendvedsz, eredmény meg nincs, utána meg elkezdesz hízni.

Miért nem ésszel csinálod?


Ebédelj és vacsorázz normálisan, vacsorára is párolt zöldség vagy saláta hússal, de ha este nem akarsz húst enni már, akkor legalább sajttal és sonkával a salátát. Esetleg főtt tojással vagy rántottával (kenyér nélkül, rántotta kevés olajjal).

2010. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!