Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy elég volt Neki a...

Lehet, hogy elég volt Neki a cicizés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos. Már csak reggelire és vacsoránál a Sinlac mellé szopizott, viszont egyre többször csak bekapja a cicit és megharapja, nem akar szopizni, vagy csak immel - ámmal. Ma reggel már egyáltalán nem akart, csak harapta. Volt itthon termékminta Milupa anyatej kiegészítő tápszerből, azt megcsináltam Neki és az egészet megette. Elég volt Neki a cicizésből? Adjak Neki akkor tápszert már reggelire meg vacsira?
2011. dec. 31. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szeretné csak játszik vele, akkor itt a vége a cici korszaknak. Édes, egészséges babád van, örülj, hogy eldöntötte ő és hogy ízlik neki a Milupa, hidd el sokkal könnyebb így, nincs erőltetett leszoktatás, tápszerre szoktatás, ügyes baba.
2011. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van,valószínűleg elég volt neki.a fiam már csak este szopizott,aztán egy este elaludt cici nélkül,meg a második este is.azután én nem adtam neki és nem kereste,teljesen leszokott róla.
2011. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem akart cicizni a kislányom 1-2 napig. Utána simán cicizett tovább. Ne erőltesd, de próbálkozz! :) Fel ne add! Minél tovább szopizik, annál jobb. Ha csak napi 1-2x, az is több a semminél!!!!
2011. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!