Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ehet már egy 7 hónapos baba?

Mit ehet már egy 7 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást lehet olvasni, mindenki mást mond, kíváncsi vagyok, hogy ki mit ad vagy nem ad.
2011. dec. 31. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
krumpli, sütőtök, répa, spenót, alma, banán, amit az enyém evett. De körte, barack is mehet.
2011. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek natúran, vagy főzelék olaj-lisztes rántással?
2011. dec. 31. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ miket eszik már, mióta táplálod hozzá, glutén be van-e vezetve, stb. Babám ilyenkor már összetettebb főzelékeket evett, olajos-lisztes rántással. Ő tápszeres, hamar elkezdtem nála mindent, így 6,5 hósan már túrót is evett, utána jött a joghurt.

Krumpli, cékla, brokkoli, répa, paradicsom, sütőtök, sóska, spenót, cukkini, saláta, fehérrépa, zeller, tök, borsó héj nélkül, zöldbab, rizs, husi, hal. Alma, őszibarack, banán, szilva, körte, gesztenye, bébiételben: eper, málna, áfonya, sárgabarack.

2011. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a főtt krumplit kevertem össze az üveges répa felével, vagy az üveges tök, spenót felével, mert annak volt egy kis leve is. Semmi rántás meg olaj. Később lehet bele tenni egy kávéskanál olajat.
2012. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!