Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinált így a babája?

Másnak is csinált így a babája?

Figyelt kérdés
Este a baba (9hós)dörgöli a szemét, fogja a fejét olyan álmos. Fürdés után cici, utána pedig nem képes feküdni, egyfolytában menne, és mászna, és a végén már olyan fáradt hogy üvölt.
2009. máj. 21. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor szórakozott így. A cicin ki aludta magát, és ahogy beraktam a kis ágyba fel kellt és vidámkodott. Utána jött a hiszti. A vége mindig az lett, hogy újra cici, akkor már ment a szundi :)

Nagyon huncutkák :)

2009. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy eddig úgy működött, hogy fürdés, cici, cicin elalvás (velem alszik). És az elevás kb fél óra volt, most kb másfél óra...
2009. máj. 21. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

9 és fél hónapos a fiam és detto ugyanezt müveli. Eddig szépen fürdés, cici, mosoly, szundi. Mostanában fürdés, cici, utána bóklászás, nyűglődés, ha szerencsénk van elalvás. Éjjel mint a légoltalmi sziréna nekiáll üvölteni, akkor cici, akkor játszana, eldől kinjában... és kínszenvedés visszaaltatni.

Múlt éjjel fél egytől fél négyig "banzájkodott".

Egyébként meg jó gyerek. Csak most ez van. Valahol azt olvastam, hogy kb. 12 hónapos koráig tart ez. Nagyon remélem, hogy baba is olvasta a cikket :-)))

Kitartás nektek. megyek és alszom, amíg lehet.

2009. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár mi még nem vagyunk ennyi idősek, de mi egész máshogy csináljuk. Mikor fürödtök meg általában? És után cici és alvás reggelig? Mi 7 kor fürcsizünk utána még elvan kicsit, majd eszik 8körül és alszik is reggel 8ig! Csak azért írom le, mert pl. én is mikor kicsi voltam mindig "korán" fürödtünk és nem rögtön kellett aludnunk. Lehet talán próbáld meg így!

2009. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában fél 7 és fél 8 között van fürdés, attól függ mennyire fáradt. Utána cici, és utána még egy is bóklászás, de max fél óra és aludt (ez volt eddig). Most nappal is többet alszik, éjjel ha felébred egyből négykézláb.... lehet hogy a foga jön? még nincs neki...
2009. máj. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!