Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor főzzem ki a cumisüveget,...

Mikor főzzem ki a cumisüveget, cumit és mellszívót? Az üveg cumisüveget is forrásban lévő vízben kell kifőzni?

Figyelt kérdés
Május elejére vagyok kiírva.
2008. márc. 30. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifőzni csak forrásban lévő vízben lehet. Elég akkor kifőzni, amikopr szükség lesz rá, illetve amikor hazamentek a kórházból. Lehjet, hogy a cumisüveg nem is fog kelleni.
2008. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én akoor csináltam mikor hazajöttünk a babával mert nem biztos hogy kell majd a cumisüveg.(nekünk nem kellett.)Lobogó vízbe kell rakni néhány percre.(1-2)Ezt akár mikróban is megtehetded.Én vettem a tescoban sterilizáló folyadékot, azt hiszem talán 900ft-volt.A későbbiekben én ezzel sterilizáltam a mellszívót.De a kifőzés is épp olyan megfelelő.
2008. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!