Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok az üres bébiétel...

Mit csináltok az üres bébiételes/italos üvegekkel?

Figyelt kérdés
Kidobjátok vagy hasznosítjátok valamire?
2009. máj. 22. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
a férjem elviszi a szelektív gyűjtőbe.
2009. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem az oviba. Ceruzatartónak használják, karácsonyra mécsest készítenek belőle. Nagyon örültek neki.
2009. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az üdítős bébiüvegben szoktam szállítmányozni a teagranulátumot ha megyünk valahova. Amikor még kisebb volt, akkor szintén ebben az üvegben a forralt vizet.

A rendes bébiételesbe szoktam önteni az egyszer használt olajat, hogy még egyszer fel tudjam használni, ne a serpenyőben álljon.

Vizeletmintát is szoktam benne vinni a terhesgondozásra :)

A nagyját a szelektív hulladékgyűjtőbe dobálom, mindig csak pár darabbal tartok meg.

2009. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet használni a nyári-őszi befőzések, tartósítások során (pl. szoktunk házilag "Erős Pista" paprikakrémet készíteni, annak nagyon jó, vagy szárított dolgok - pl. kamilla, fűszernövény tárolására is jó.)

Megkérdeztem egy pár szomszédasszonyt, nekik is kellett. úgyhogy eddig elkeltek.

Ha esetleg felmarad, akkor betesszük a szelektív gyűjtőbe.

2009. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam benne fagyasztani babakaját. Sok jó ötletet kaptam:)
2009. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En felhasznalom bebi kaja fagyasztashoz.Az uvegbe,meg plusz teat viszek ilyen melegben,ha tobb oraig leszunk tavol.
2009. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SZELEKTÍV GYŰJTŐBE!!!
2009. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párat eltettem, h legyen vizelet szállítására (vérvételhez). :)

Egy a b.kocsi aljában szokott lenni 1-2 adag (száraz) tápszerrel.

Van elrakva saját készítésű bébiételnek pár darab; és tettem ritkán használt fűszert is néhányba (oregano, kakukkfű), mert ezeknek nem volt tartóm. A fűszersókat eltenni is jó bennük, nekem a szárnyas-, grill-, halfűszerek és pácok nem szoktak elfogyni egyszerre, így sokszor összecsomósodtak, bepárásodtak a papírjukban.

A többi megy a dédihez, ő befőz, növényeket szárít és rak el.

Nálunk sosincs felesleg. :)

2009. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem a munkahelyemre -iskola-, a következő tanévben a kézműves szakkör veszi majd hasznát.
2009. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegek mennek a szelektívbe, a kupakokat viszont gyűjtöm egy műanyag tálba, a fiam kedvenc játékai, kiborítja, pakolgatja őket.
2009. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!