Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok az üres bébiétel...

Mit csináltok az üres bébiételes üvegekkel?

Figyelt kérdés
Csak úgy kidobjátok vagy lehet használni valamire? Elkezdtük a hozzátáplálást és már van 5-6 db. Érdemes elrakni? Ha nem akkor kihajítom. :D
2009. nov. 22. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fűszertartó?? Én arra használom.
2009. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom azt mondja jó lekvárt eltenni benne, mert pont akkora adag, ami egy kajcsihoz elfogy (főleg palacsinta, süti). A nagy üveget ha megbontja a jó része nem kerül felhasználásra és megromlik. Szval én neki adom. Amúgy megy a szelektívbe.
2009. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fűszertartónak használom,meg paprika krémet raktam el ilyen üvegbe.
2009. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tonnaszámra van/volt, már egy éves a kislányom. Én a barátnőknek osztogattam szét, nagy sikere van, mert lekvárnak pont jó, ahogy már egyelőző anyuka is írta. :)

Meg rumos meggyet elrakni is.. :) Szóval én zsákszámra elosztogattam, ami nem kell, sajnos kuka. :( (én is sajnálom kidobni, de hát nincs hol tárolni).

2009. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem most a helyi óvónők kértek pár darabot, így azóta elteszem. Abból vagyis abba készítenek a kicsik karácsonyi ajándékot. Különféle magokat tesznek bele rétegesen és szépen lezárják a tetejét. :)
2009. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöméknél a fickó a csavarjait és egyéb apró kütyüit tartja bennük.
2009. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak 1-2 darabot tartok meg, hogy amikor megyünk valahová, akkor abba tudjam csomagolni a babának az itthon főzött ebédet (már ha úgy főzök neki, hogy marad is, mert ha a úton vagyunk, akkor többnyire üvegeset eszik). És a hűtőben is jobb szeretem ezekben a kis üvegekben tárolni az előre elkészített, következő etetésig félretett kaját.
2009. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szelektív hulladékgyűjtőbe visszük, így nyugodt a lelkiismeretem:-)

Nálunk is Dunát lehetne rekeszteni ilyen üvegekből, 9 hónapos a fiam, és imádja az üveges kaját.

2009. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elrakom és babakaját fagyasztok le benne.

Jó lehet még valamire, ha mégsem fog kelleni, elviszem a szelektívbe.(

2009. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én sajnos semmit, mert nincs gyerekem! Viszont az üveget tudnám használni, kellene vagy 40-50 db,Pécsre! Érte mennék, ha valaki még nem dobta ki! Írjatok!
2011. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!