Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogok megbirkozni egy...

Renata julia kérdése:

Hogyan fogok megbirkozni egy ujabb kisbabaval ha a fiam meg csak 7 honapos? 5 hetes terhesvagyok es nagyon felek! Irnatok olyan kismamak akik hasonlo helyzetben vannak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár Nálunk a Baba pár nap múlva lesz 7 hónapos, én pedig 9 hetes vagyok ma. :)

Kérdésedre a válasz, ügyesen :))) Nem mondom, biztos nagyon nehéz lesz az eleje, de mint annyian mások, mi is túl leszünk rajta! Fel a fejjel!

2012. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

neked hogy sikerult nekem csak ugy becsuszott!en felek mert a fiam nagyon anyas es olbe szeret lenni es nem tudom hogy birkozok meg veluk!amugy maszik mar a babad az enyem kover es nem hajlando maszni meg azt sem szereti ha hasra fektettem

koszi hogy irtal

2012. jan. 3. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 16 honap van a lanyaim kozott, 9 honapos volt az elso lanyom amikorterhes lettem a picivel, meg akkor a nagy nem is maszott, csak kuszott,sokat emelgettem, pelenkazora fel,le kisagybol ki stb.Szerintem a szervezetem elejetol megszokta az emelgetes, mert meg 9 honapos nagyterhesen is nagyon fitt voltam, hajoltam, porszivoztam, meg a konyhakertbe is dolgoztam.

Mikor megszuletett a kislanyom nem mondanam hogy konnyu helyzetbe voltam, mert segitsegem nem volt de tul eltuk, most 6 honapos a kicsi es sokkal konnyebb mint az elejen.

Ajanlom, hogy fozzel elore sokat es fagyaszd le, vagy rendeld a kajat, mert elejen meg pisilni is program szerint jar az ember.

Sok kitartast es boldog babavarast!

2012. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mendenkinek a biztatast irjatok meg hogy hogyan birkozzak meg a nehezsegekel mert azt hiszem kicsit depis lettem es borulato az onbizalmamrol meg ne is beszeljunk
2012. jan. 3. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi terveztük a kis tesót. Illetve inkább rábíztuk, hogy érkezzen mikor akar. Természetesen a tervezést úgy értem, hogy max kb másfél év korkülönbséget szerettünk volna. Hát előbb sikerült, de nem bánom. :)

Az eleje kemény lesz, de később együtt nőnek fel. Jobban el lesznek egymással is, legalábbis bízom benne. :) A másik ok, amiért így szerettük volna, az az, hogy ha visszamegyek dolgozni, végre tegyük fel találok egy jó munkahelyet, három-négy év múlva ne kelljen újra eljönnöm onnan. :) Igaz, hogy töményen kapjuk majd a "rosszabb időszakokat" is, de így legalább hamarabb átvészeljük ezeket. Hát kb ennyi biztatást tudok elsőre írni. Első voltam

2012. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!