Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljak kéz és...

Hogyan csináljak kéz és lábnyomatot róla? Valaki csinált már ilyet? Hogyan? Ötletek?

Figyelt kérdés
2 hós a kislányom és kaptunk egy babanaplót és van hely benne láb és kézlenyomatnak.Nade kicsikém már most egy örökmozgó.
2009. máj. 22. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvbe nem csináltam még csak sógyurmával. Én is gondolkoztam mi lenne az ami nem problémás a babámra nézve, mert folyton eszi a kezeit. Az ételfesték nem tudom lemosható-e rendesen. Esetleg vízfesték vagy tempera, de még ezeknek utánanézek.
2009. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan festéket is, ami kifejezetten kézzel való festéshez van - gyerekeknek is -, pl Tescoban vettem. "Ujjfesték" a neve.
2009. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi, de hogyan csináljam hogy ne kenődjünk?
2009. máj. 22. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi minden macerás dolgot kajcsi közben oldunk meg. Apa eteti, én pedig vágom a körmét, fülét tisztítom, stb. (amit a kiscsajom utál). Ő is örökmozgó! Remélem, tudtam tippet adni. Mi is a lenyomatkészítés előtt vagyunk...

Üdv

2009. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!