Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam harap....

10 hónapos kisfiam harap. Mindenemet, az arcomat, vállamat, combomat, ami épen a szája közelébe kerül. Hogy lehet leszoktatni róla? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Ha erélyesen szólok,kiröhög.Ha nem szólok, akkor is harap,de nagyon fáj.
2012. jan. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
harapj vissza Komolyan mondom! gyengéden de harapj vissza s mond hogy fáj neked egy két alkalom és leszokik.
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harapj vissza azonnal,hagy érezze milyen érzés.Nyugi egy idő után leszokik róla.
2012. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanilyen, már kétségbe vagyok esve. Tiszta harapas és karmolas nyom vagyok mindenhol. Ma úgy megharapott, hogy kiserkent a vérem...én sem tudok mit kezdeni vele :(
2012. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj rá erélyesen és határozottan, hogy "NEM!" Én ezt csináltam, mert ekkor már lassan kezdik megérteni a tiltást. Most 1 éves lesz, és már nem csinálja. Visszaharapni én nem tudnék...:D
2012. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki HT kekszet,hogy azt harapja.Vagy almát,vagy bármi mást amin gyakorolhatja a rágást.Ha már nem lesz neki érdekes,leszokik róla.Ilyen idősen az enyém is ezt csinálta,és tudom milyen elkeserítő,fájdalmas és bosszantó.De tényleg csak gyakorolnak.Ha megunja abbahagyja,és nálunk olyankor tért ez vissza egy-két napra,ha jött új fog.Kitartás,és foglald le a száját! :) És persze ha megharap,mindig mondd el,hogy ez nem jó,mert fájdalmas,hogy azért tanulja meg.
2012. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!