Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen volt a szülés...

Kinek milyen volt a szülés utáni első vérzése?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy megjött, 4 napig tartott, majd utána 2 nap múlva elkezdtem barnázni és ez már tart 5. napja.
2012. jan. 3. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én júliusban szültem császárral. Műtét után az ágyon sok vért vesztettem, majd a kórházból kijőve 4 nap után még kb. 3-4 napig folyt belőlem a vér. Viszont egyre kevesebb...


Lányom 3 hónapos koráig (Október) fejtem neki a tejet (6 hetesen abbahagyta a szopást) és november 21-én jött meg először, akkor is 4 napig volt meg, majd most decemberben szintén 21-én 4 napig tartott.

Régebben is ugyan ennyi ideig volt meg és ugyan annyi mennyiséggel, mint most.

2012. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, hát az első vérzés elég durva volt...mármint nem fájt a hasam mint szülés előtt, de elég nagy mennyiség volt és tartott vagy 8 napig.Aztán még 3x kb erős volt, most már tök jó:)

Mondjuk számít az is szerintem mennyi idő marad ki.Mert nekem 7 hónapra szülés után jött meg először, azért az elég hosszú idő.De mindenkinek más,meg lehet nem áll be egyből rendszeresre.Mondjuk nekem beállt.

2012. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 hó a babám kizárólag anyatejes, szopik, és 3 hóra megjött. Brutálisan sok volt. 1 hétig tartott.
2012. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!