Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap született babám már...

Tegnap született babám már szépen szopik igaz még kicsiket, de nem akar böfizni utána hiába emelem fel vagy séálok vele. MAJD később ha többet szopik akkor? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd a hátát közben és kicsit (nagyon-nagyon óvatosan) megütögetheted a hátát.
2009. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!

Neki még nagyon pici a gyomra ezért szopizik piciket! Rakd a válladra simizd a hátát én így csináltam az én babám is nehezen büfizett!

2009. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát, én az első pár hétben nem büfiztettem a babámat, hanem fekve szoptatás után oldalra fordítottam a fejét, hogy ha visszajön a tej, akkor kifollyon - nem volt hasfájós mégsem

most már 6 hetes, és szopi után egyből jön a büfi, ha böfiztetés közben kicsit paskolgatom a fenekét

2009. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem büfiztettem az elején, szintén az oldalára fordítottam. Hamar megtanult magától büfizni, bár sétálgattam vele, rázogattam, de nem mindig sikerült, mai napig van, hogy 1 órával kaja után büfizik egy nagyot. :) Sosem volt hasfájós.
2009. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

De jó, hogy, tegnap szültél, és ma már tudsz netezni.

Nekem minden időmet lekötötte a kislányom, de ő se büfizett sose etetés után, csak alvás közbe, mindig a kiságyba.

2009. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Gratulalok! Es hol van a net??? Korhazban vagy otthon szultel?

A legelejen en ugy emlekszem, hogy nem bofizett a babam. Legalabbis a korhazban szopi utan elvittek oket, es nem tudom, hogy az oldalukra forditottak e oket, vagy sem.

Ottho szopi utan a vallamon volt es ugy bofizett. Ha nem bofizik, es nem is hasfajos akkor ne aggodjal.

Talan az oldalara forditsd kicsit.

Lany vagy fiu, hogy hivjak, elso baba? Minden erdekel am minket!:)

2009. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó ,van egykis csalás a dologban mert én az édesanyja vagyok aki ir a lányom kért meg hogy kérdezzem meg a lányoktóL(VAGYIS TŐLETEK) ezt.Amugy kislány 3kg 25 dkg-mal és 53 cm-rel született 5-cm -es hajjal.Erős vérzéssel vitte be a mentő csötörtök éjszaka,semmi fájás aztán tegnap délbe megint nagyon vérzett igy burkot repesztett a doki és 2 óra mulva megszületett.Már hivtam a lányomat hogy miket irtatok,köszönjök mindenkinek!Jó babázást.
2009. máj. 22. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! :))

Sok boldogságot kívánok!

2009. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a kicsihez, sok oromot benne!!!
2009. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!