Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizik a babád?

Cumizik a babád?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor miért nem?

Az igen esetén tudom az érveket :)

Első gyerekem cumizott, második nem cumizik.


2012. jan. 4. 14:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok még többre is :)

A kisfiamat 14 hónaposan szoktattam le róla, egyik napról a másikra.

A kislányom meg nem fogadta el, pedig többször próbáltuk. Persze nem erőltetem, meg is váltunk a cumitól, örülök is, hogy így alakult!! :)

Igazából az is érdekel, hogy felajánlottátok-e a cumit, és úgy nem fogadta el, vagy oda sem adta valaki ilyen-olyan okok miatt. De úgy látom, hogy eddig szinte mindenki megpróbálkozott vele, a baba meg eldöntötte, hogy akarja -e vagy sem :)

2012. jan. 4. 15:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem fogadta el. Most 15 hónapos. Pedig van vagy 5 cumink, innen-onnan kaptunk. Mikor sírt próbáltam kínálni neki, volt hogy sorban mindegyiket, hátha valamelyiket elfogadja, de mindig kiköpte őket. Most a játékai között hevernek, néha előveszi, megrágcsálja aztán kiköpi.
2012. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A lányomnak nem kellett. Én eleinte cumi ellenes voltam. Aztán kipróbáltuk, mert állandóan cicizni akart (nem enni, csak cicizni). De nem nagyon kellett neki. Néha elfogadta elalváshoz, de arról is leszokott. Szóval ő döntött így. Most 10 hónapos, a barátnőm lányától elveszi a cumit, és ezerrel cumizik. De én nem engedem, most már ne szokjon rá. Olyankor a barátnőm is elveszi az ő lányától, hogy ne legyen veszekedés (mármint a gyerekek között).
2012. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem.Vettünk neki,többször is odaadtuk,de nem kérte.
2012. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szintén nem fogadta el a fiam, illetve csak ideig-óráig. Mi is cumi ellenesek voltunka azután :) a második itthon töltött napon felajánlottuk neki, kb 2 hétig cumizott, aztán minidig kiköpte. Azóta sem cumizik, most 13 hónapos és tényleg néha éjszakai ébredéseknél jól jött volna, de végül is így jobb. Amennyire következetes vagyok...ki tudja meddig cumizott volna :)
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Cumizik, 6 hónapos
2012. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!