Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak a bal szeme mindig...

Babámnak a bal szeme mindig váladékozik! Normális ez?

Figyelt kérdés
El mentünk orvoshoz felszúrták a babámnak a könnycsatornáját utána kaptunk szemcseppet egy darabig minden jó volt amint le álltunk a szemcseppel pár napon belül kezdődőt előröl minden.Mit csináljak?
2009. máj. 22. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mióta váladékozik a babád szeme. Az enyémé néhány hetes korában elkezdett, és majdnem 3 hétig csupa váladék volt. Én nem vittem orvoshoz, kamillás vattával törölgettem napjában többször. Elmúlt. Mostmár fél éves, azóta se jött elő.
2009. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is átszúrták a könnycsatornát, de utána egyből megszűnt a váladékozás. Sztem hívd fel a kórházat ahol csinálták és kérdezd meg, mi a teendő ilyenkor. vagy az orvosotokat. Addig is kamillázd, cseppentsd neki. Jobbulást.
2009. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Picifiam 4 hónapos,15 naposan ugy beváladékozott hogy szegény alig látott,csipás volt.Szaladtunk a kórházba,adtak rá gyulladáscsökkentö kenöcsöt,meg cseppet,rögtön jobban lett.Azóta mégegyszer elöfordult,de már nem volt olyan súlyos és hamarabb elmult,de a könnyezés azóta sem mulik,mindig könnyezik,az utcán jobban a portól meg az erös fénytöl.Idövel elmulik azt mondja a doki....üdv.
2009. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!