Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás elkezdéséhez...

Hozzátáplálás elkezdéséhez segítség?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz a lányom 16-án.A múlt héten elkezdtem neki adni az almalevet, mondván egy nap egy kanál, második nap két kanál stb...de hétvégére a gyerekem az almalétől olyan hisztit lerendezett a hasfájás miatt, hogy már majdnem én is sírtam vele együtt.Úgyhogy az alma ugrott.Ma viszont egy pár kanál tejpépet kapott, mert egyik ismerősünknél voltunk és ott megkóstolta, eltelt pár óra és nem fájt a hasa.Felbátorodtam,vettem egy Hipp tejpépet a Dm-ben.Adhatok neki, szerintetek?Vagy kezdjem a elértük a 4 hónapot az őszibarackkal?Attól remélem nem fog fájni a hasa.....köszi mindenkinek.
2012. jan. 4. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Nekünk is most 4 hónapos, párom valami almás bébiétellel probálkozott nála 2szer , de nem ízlett neki. Tejpépből 1kanállal evett, többet nem tudtunk belenyomni. Viszont a sütőtököt csípi:)
2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik nem zárja ki a másikat. Adhatsz neki nyugodtan, de meg kellett volna várni legalább a 4 hót, lehet hogy még nem elég fejlett a kanalas étkezéshez. Ha az almától fájt a hasa, azt mellőzd egy darabig. Amíg viszont nem tölti be a 4 hót ne adj szerintem neki csak gyümölcsleveket. Szilvát ne, de sütőtöklé, baracklé, répalé ilyesmik mehetnek. Ha eléri a 4-4.5 hót akkor majd mehet a tejpép és ha a gyümilére nem allergizál akkor azoknak a gyümölcsei. Nem lóverseny, nem kell siettetni semmit sem.
2012. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de mindenképp el akarod kezdeni 4 hósan a hozzátáplálást? Mert ha tápszeres is ráér azt az 5-6. hónapban elkezdeni. Az enyém 5 hósan kapott először gyümölcsöt, és eleinte mindentől fájt a pocija, most egy hónappal később meg már semmitől se fáj. Szóval ennyit számít az az egy hónap a pocaknak.
2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A gyümi leveket akkor adhatom..oké, de hígítsam őket vagy csak úgy adjam?
2012. jan. 5. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!