Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2011 júni-júliusában szült...

2011 júni-júliusában szült kismamik/anyukák. Itt vagytok?

Figyelt kérdés
Mi újság? Hogy vagytok? Fiú-lány? Mennyivel született? Miket tudtok?
2012. jan. 5. 16:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2011.08.09-én született 3750 g és 56 cm volt. Szépen cseperedik, közel 8 kg már. Nagyon jó kedvű baba, sokat mosolyog, hátáról a hasára fordul vissza még csak próbálkozik. Kint van két fogacskája. Minden rendben vele egészséges, mint a makk. kb 1 hónapja elkezdtük a hozzátáplálást, egész jól fogadja az új ízeket.


És te kedves kérdező? Ti hogy vagytok?

2012. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam július 28-án született, 3970grammal.

Jól vagyunk, már forog hasra és vissza is, kúszna is nagyon de egyenlőre hátra halad :-)

Foga még nincs, de hamarosan szerintem várható, mert elég nyűgös mostanában.

Anyatejes, nemrég kezdtem a kóstoltatást, alma, barack, és tejpépnél tartunk eddig, ezek ízlenek neki nagyon, asz étvágyával hál istennek soha nem volt gond lassan ő is 8kg :-)

Veletek mi újság?

2012. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2011.07.20-án született, 3460 gr. 55 cm. Most már 8 kg és 65 cm. Még nem forog, de egyszer már sikerült hasra fordulnia. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most már ki van váltva a tízórai és félig meddig az ebéd is, amúgy tápszeres 3 hónapos kora óta. Mi voltunk betegek 7 hetesen kerültünk kórházba vesemedencegyulladással, hónapok teltek el negatív vizeletlelet nélkül (háromszor is szedett antibiotikumot)és most nagy az öröm, mert tegnap negatív lett végre a vizelete, viszont holnap megyünk izotópos vesevizsgálatra, az nem lesz kellemes.

Már van 2 foga, 4 hónaposan bújtak ki.

2012. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Az én fiam június 9-én született, 3000gr-mal, 54 cm-rel. Most 72 cm, és 7 kg. 5 hónapig csak anyatejes volt, most már napi 3* eszik szilárdat, szerencsére ő is szereti az új ízeket. Fogunk még nincs. Forog hasról hátra, vissza, sőt gurul mindenért, és elég sok új mozgásfélét mutat mostanában. :) Kedves utolsó, sajnálom, hogy ez van veletek, de hamarosan biztosan vége lesz. :) Minden jót!
2012. jan. 5. 18:03
 5/45 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk jún 27-i baba. Jól vagyunk. Eddig csak szopiztunk. December elején kezdtük a gyümölcs kóstolgatást. Refluxos, így az alma nem megy, de a répa, sütőtök nagyon nagy favorit. A reflux viszont radikálisan csökkent a szilárd kajcsi óta. Egyelőre a 10 órait próbáljuk kiváltani, több-kevesebb sikerrel. Forog mindkét irányba, bár hátról hasra, csak ha nagyon muszáj. a kúszás mozdulatait most gyakorolja, értelmi és mozgásfejlődésben is mintha mostanság sok újat mutatna. 3380 -al és 48 cm-rel született. Sokat nyűgösködött egy ideig, de lassan beazonosítottuk, hogy az alvási ritmus átállása miatt. Mostmár napi 2x alszik, és ha ez nincs meg a kellő szundi, akkor van ám kiscirkusz :-) 2 foga már kinn van, hetek óta készül még másik is, de még nem derült ki melyik.
2012. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Junius 23-án születtek az ikreink.Nagyon jó babák.Hasról hátra forognak(a kissrác itt jár)a kislány kuszik és hintázik elöre hátra egyfolytában.Van két két foguk és készülöben a többi.

Az ebédet már kiváltotuk a tizórait most keztük el.

2300g-mal és 49cm-el születtek mindketten és most 7kiló körül vanak nem tudom pontosan mert betegek nem tudunk mérésre menni.

2012. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy nézem, eddig mi állunk hozzátok a legközelebb. Kislányunk június 6.-án született, 3240 grammal és 50 centivel. Na azóta jól behozta a súlyát. Jelenleg kb 70 centi és 8250 gramm. Forog minden irányba, de nem gurul (kb két napig csinálta csak) Most a legújabb móka a négykézláb hintázás. Jelenleg ez köti le a legjobban. Néha már halad is előre valamennyit. Körbe és hátra kúszik. Néha oldalazva közlekedik. Az egyik alsó foga már áttörte az ínyét, de nem nagyon akar tovább jönni. :( Nem is eszik mostanában túl sokat. Talán ezért van az, hogy még egy étkezést sem sikerült kiváltanunk.
2012. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

2011.08.03-án született meg a lányom,57cm és 4050g-al.

Most már 70cm és 8500g.Tápszeres,most kezdtük a kóstolgatást,eddig volt:sütőtök,alma,őszibarack.

Ő is forog hátról-hasra,hasról-hátra,oldalra,most kezd kúszni,most kicsit olyan Break táncos mozgással halad előre(hullámzós mozgás):D

Rengeteget "magyaráz",sikítozik,szereti hallgatni a saját hangját.:)

Mindent a szájába vesz,Ja,és 4hónapos volt mikor megérkezett az első 2foga.(alul)

2012. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Szia!


Június 29-én született a kisfiam, 54 cm-el és 3500 grammal, 3 hónapig cicizett, aztán tápszeres lett (gyógyszereket kellet szednem,ami mellett nem lehet szoptatni és el is apadt a tej). Egészséges, még soha nem volt beteg :)


Eddig tízórai és uzsi van kiváltva, most fogjuk az ebédet is kiváltani. Jó étvágyú, mindent megeszik, amit én készítek neki és a bébiételt is. Foga még nincs, de már nagyon várjuk :)


Éjszaka jól alszik, nappal is nyugis kisbaba.:O)


Mozgásfejlődés:

Kicsit aggódtam, mert csak 6 hónaposan forgott mindkét irányba, de aztán gyorsan behozta a lemaradást. Körbeforgott magán 1 hétig, köv. 2 hétben kúszott és most 2 hete mászik. Már kapaszkodik a pihenőfotelbe, radiátorba, mindenbe és felhúzza magát, feláll. Ezt nem nagyon szeretem. Szeretném, ha még jó ideig leginkább mászva közlekedne.


Gagyarászik, magyaráz, visongat és olyan furcsa hangokat is szokott kiadni, nem is tudom körülírni, milyen :D Torokhang.


80-as ruhákat hord és néhány darabból 86-os kell neki.

2012. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Szióóó!

Lánykám 07. 08. született!

3,23 kg volt és 50 centi!

Most múlt 7 hónapos a súlya már 7,20 kg :)

Egyfolytában izeg mozog, forog minden irányban tolatva közlekedik a lakásban :)

Foga nincs de már csak át kellene törni az ínyjét mert látszik rendesen a fogacska benne!

Mi már csak reggel és este eszünk tápit ( mert egy hónapos kora óta tápszeres)

Erősen bukós babu volt de egy hete semmi :)

Számomra most ez a legnagyobb szenzáció :)

Nagyon jól eszik, már néha néha kap a miénkből is egy két falatott :)

Imád huncutkodni!

Nagyon jó alvó, 4 hetesen már nem kelt éjjel enni :) Rendszeres kis napjai vannak!

Röviden ennyi :)

Sok puszi nektek :)

2012. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!