Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » December szült kismamik hogy...

December szült kismamik hogy vagytok? Miket csinál már a babátok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 20-án született, már egy kis ördögfióka:)))
2011. ápr. 18. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 17.-én szültem.:)Nekem egy rossz szavam nincs a lányomra áldott jó gyerek.Végigalussza az éjszakát.A forgáson kívül mindent csinál szerintem amit kell egy 4 hós babának.Viszont hason utál lenni.:)
2011. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, 21-én született a lányom. Nagyon nyugodt baba, sokat szopizik, jól alszik. Gögicsél, és a tesójára már jó hangosan kacagott párszor. A hátáról hasrafordul, hasról hátra még csak 2x produkálta. Imád nézelődni, kézben lenni, a csörgöket rázni. A puha morzsolgatós állatokat, kendőket, már felváltották a rágókák, mert szerintem már érzékeny az ínye a leendő fogak miatt. Nagyon szereti a fürdést.
2011. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

27-én született a két kisfiam. Koraszülöttek, de szerintem nincsenek lemaradva: vidámak, sokat mosolyognak, gügyögve kommunikálnak mindenkivel, hasról hátra forognak, néha körbe kúsznak (közben mondjuk sírnak, méltatlankodnak), ha a csörgőket a kezük elé teszem, megmarkolják őket, a játszószőnyegen maguk nyúlkálnak az elérhető játékokhoz és meg is fogják őket. Felfedezték a kezüket, állandóan le akarják nyelni az öklüket, szopják az ujjukat, de sajnos pelenkázáskor is belenyúlkálnak a barnába, ha nem vagyok résen.

Hogy tovább erősödjenek (kis súllyal születtek) konduktor jár hozzájuk, a babaúszáson még vacilálunk.

Én magam elég gyorsan helyrejöttem (muszáj volt), mert kimaradt a gyermekágyas időszak, azonnal toppon kellett lenni. Tejem már végleg elment, a stukám két hónap után jött meg. Ennyi, így vagyunk. :)

2011. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányomat én is 20-án szültem meg. :) Imádnivaló,sokat kacag,gügyög.A hasáról pont tegnap fordult át tök egyedül. :) Hátáról nem fordult még át.Hozzá teszem,hogy nem is szeret hason lenni.A játékokért nyúl már,ügyesen eljátszik egyedül. :) Az éjszakát még nem alussza át.. :( S te a ördögfiókád mit tud?
2011. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én pasikám dec. 8-án született, tegnap volt 5 hónapos. Rengeteget kiabál, beszélget, hangosan kacarászik, szinte minden jó kedvre deríti. Hátról hasra és vissza fordul, ha fogjuk, akkor csakis ülni akar, már 5 hetes kora óta, végig alussza az éjszakákat, este fél 9-9 között magától alszik el a kiságyában, és reggel 7 körül ébred. Mostmár naponta kap bébiételt, imádja, amúgy tápszeres baba. Nagyon szeret kint lenni, napközben mindig kint alszik a teraszon babakocsiban, akár egyedül is ellenne az ágyon a játékaival, mesenézés közben.
2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom ezek a decemberi kisbabák nagyon ügyesek!!!

Ikres Anyuka, Neked pedig gratula, hogy így bírod a starpát, le a kalappal:))))

Az én kisfiam hátról hasra fordul, kinyomja magát, nyúl a tárgyakért, szépen eljátszik...igaz, egyedül nincs nagyon el, de kárpótlásként az éjszakákat már 2 hónapja átalussza!!

És ki hol szült?

Én a SOTE IIn

2011. máj. 9. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az István kórházba szültem meg a lányomat. (én vagyok úgyszintén 20-án szült)
2011. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!