Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom most 6 hónapos és...

A kislányom most 6 hónapos és 4600 gr.1100 született 28 hétre. Nem túl kevés a súlya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a korrigált korát kell figyelembe venni. Ha levonsz 2,5 hónapot, akkor még csak kb. három és fél, négy hónapos lenne.
2012. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mentek majd státuszra, kérdezd meg az orvost. Ha nem lenne korabba szerintem kevés lenne. Így nem tudom megítélni. Az én lányom 6200 most 6 hónaposan.
2012. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom megítélni, de talán ez egy kicsit segít..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy kicit kevés de majd össze szedi magát..ne aggódj.Az én lányom 4 hónapos lesz 16-án és 6400 gramm:-))))
2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám most 5 hónapos múlt, korababa volt ő is 1940-nel született a 32. hétre. Most 7 kg. Telesen behozta a társait. Adj a babádnak időt, ő is szépen lassan be fogja hozni a lemaradását. És véleményem szerint nagyon szép a súlya ahhoz képest, hogy 1100 g volt a születtsi súlya! Nem lehet egy szavad se. Ha valakinek pedig rosszalló megjegyzése van, azzal ne foglalkozz, mert ők azok, akik csak egymásra tudnak licitálni!
2012. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,föleg az 5 -ös megnyugtatott
2012. jan. 6. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel gond :D

Jó, hogy írod hogy mennyivel született a kis drága, mert ezáltal főleg nincs itt gond!

A koraszülöttek általában egy éves korukra ugyanolyanok mint más egy évesek!

:D Várd türelmesen a kis fejlődését majd szépen felzárkózik!

Ők amúgy is nagy harcosok!

Vannak itt úgy látom olyan válasz adók akik sajnos pont neked dicsekednek itt a 4 hónapos 6 kiló 40 dekásukkal :/

Na neki lehet van aggódni valója mert neki kövér és a mozgásban őt tuti vissza fogja fogni!

Szóval nem mindig a nagy súly a jó :D

Ezt nekem is meg kellett tanulnom!


Szép estét :)

2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!