Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá lehet bízni egy fél éves...

Rá lehet bízni egy fél éves babát egy hétre a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
A párom meglepett egy egyhetes vakációval a baba féléves "szülinapja" alkalmából egy kis kikapcsolódásként. El lesz a gyerek a nagyszülőkkel? Amúgy ők boldogan vállalnák.
2012. jan. 6. 19:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Mennyire ismerik a kicsit?
2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ha nem szopik, es te ott tudod hagyni,na meg a nagyszulok is vallajak, akkor igen. Neki semmi baja nem lesz. Ilyenkor meg szeparacios szorongas sincs.
2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
Ki szoptatja?
2012. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt, hogy egy hétre otthagynám. 1 napra még oké, de annál többre egyszerűen képtelen lennék.
2012. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%

Jó ötlet az 1 hét kikapcsolódás, de én biztos, nem tudtam volna magam felhőtlenül jól érezni, főleg nem 1 hétig a gyerekem nélkül.

A férjemnek eszébe se jutott ilyesmi..mi együtt mentünk a gyerekkel. de ti tudjátok.

2012. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ismeri őket, és nagyon szeretik egymást. Lesz elég tápszere, nem lesz éhes.
2012. jan. 6. 19:19
 7/42 anonim ***** válasza:
79%
Miert kell ilyen valaszokat irni, h nem ep a kerdezo. Nem vagyunk egyformak, ettol meg pont ugy szeretheti, mint te. Ha ez a velemenyed, megtarthatnad magadnak.
2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
75%
En sem tudnam otthagyni, de miert nem lehet elfogadni, h nem vagyunk egyformak. Nem mindenki viseli jol az otthonletet, bezatsagot egy picivel, es lehet vagyik erre. De ha felteszi itt a kerdst, valoszinu o is gyotrodik, nem tudja mit csinaljon. En ezt el tudom fogani, h van aki el tud menni a baba nelkul. De ETTOL MEG SZERETHETI, nem hinnem, h ezen mulik.
2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

rá lehet bízni. kérdés, hogy te rá tudnád-e :)

én 2 évesen hagytam ott először egy éjszakára a nagyszülőknél, nyilván én a másik véglet vagyok :D

minden percét vele szeretem tölteni :)))

egyébként miért nem viszitek magatokkal? neki még ingyenes a szállás, szinte minden szálloda biztosít kiságyat és kádat, mi legalábbis eddig 3x voltunk és kaptunk mindenhol!

persze ha már szeretnél egy kicsit nélküle lenni akkor talán jobb ha a nagyszülőknél van, mégis csak jobban ismeri az ő környezetüket mint egy idegen szállodáét

2012. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem az utcára rakom ki, hanem a nagyszüleihez, akik imádják az első unokájukat ♥ és a picur viszont imádja őket! Hogy a sárdobálóknak csak egy példát mondjak: drágánk gyorsabban megnyugszik a nagymama karjaiban, mint a miénkben.
2012. jan. 6. 19:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!