Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos kismamik leirnatok...

Renata julia kérdése:

7honapos kismamik leirnatok hogy hogyan zajlik le egy napot ok a kisbabaval?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:18
 1/3 alaszka ***** válasza:
Enyém 6 és fél hónapos, reggel fél 7 körül szopizik, majd visszaalszik még, a nagyot előkészítem az óvodára, apa viszi. Amíg a kicsi alszik, reggelizek, kávézom, 8-fél 9 körül felébred, 9 fél 10 körül tízórait adok neki, gyümölcs babakekszszel. Aztán játszunk, 11 körül álmos lesz megint, előtte szopi, elalszik, ha jó az idő, vagy kirakom aludni a teraszra, vagy bent leteszem. Max. egy órát alszik, közben megcsinálom az ebédjét, ha felébred játék, leteszem a járókába, vagy kiságyba, vagy a szőnyegen játszok vele. 1 óra körül ebédel, főzeléket, majd ált.ban még szopik kicsit ivás helyett. Aztán leteszem, vagy hordozóba rakom, ő játszik, én házimunkát csinálom, majd 3 körül álmos lesz, elaltatom ált.ban cicin alszik el, de ilyenkor már csak fél órát alszik max. 4 után jön a tesó meg apa, ezután már pörgés, játszás van, este 7-kor fürdés a kicsinek, majd szopi, de úgy rendesen csak 10 körülalszik el, mikor már a nagy is alszik. Éjjel még legalább 2-3x szopik, mellettem alszik.
2012. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éppen 7 hónapos a lánykám. Reggel 8 körül kel, akkor eszik tápit, kicsit még fetrengünk, játszunk a nagyágyban és utána öltözés, Ő megy a nappali szőnyegére játszani, már mászik és bejárja az egész nappalit, én addig megiszom a kávém. Kb 10 óráig játszik a földön én addig pakolok, teszem a dolgom, közben játszom vele, ha igényli. 10kor eszik gyümölcsöt és alszik 11-12ig. Utána megint a szőnyegen játszunk és 13órakor ebédel és újra játék, vagy elmegyünk sétálni. 15 órától alszik egyet 16óráig. Akkor tápit eszik és újra játék fél 7ig, akkor tejpépet eszik és megyünk fürdeni. Fürdés után még tápit eszik és alszik egyedül a szobájában reggel 8ig. Már várom, hogy jobb idő legyen és tudjunk többet sétálni menni, mert most utáljuk a sok ruhát és macera az elindulás. Nálunk így néz ki egy átlagos nap, persze ha valami közbe jön, akkor változik, de az étkezések és az alvások azért nagyjából állandóak. Ti hogyan csináljátok kedves kérdező?
2012. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi reggel 6 kor kellunk tapot eszik aztan visszaalszik kb 9 ig 1aztan felkellunk 11kor regellizik kekszet almaval aztan 3 kor ebedelunk fot etelt alltalaban!de egytol alszik egy oracskat!ebed utan jatszik kicsit de az a baj hogy nem akar egyedul folyton vele kell hogy legyek!este 6 kor alszik egyet es utanna eszunk egy jokurtot!aztan 9kor furdunk a vedono tanacsara es este 1o utan alszik!persze el;alvas elott iszik tejcsit!en azert kerdeztem hogy nektek hogy telik a napotok mert az en fiam nem hajlando jatszani semmivel sem es hogy milyen jatekokat vettetek neki ami le is koti a gyerkocot!
2012. jan. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!