Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden nap sétáltok télen?...

Ti minden nap sétáltok télen? Mennyi ideig? Élvezi a babátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,a friss levegő ilyenkor is kell. Hogy élvezi e,azt konkrtétan nem mondanám,mert általában végig alszik.
2012. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor kiteszem a teraszra ha van itthon bőven mit tenni (márpedig szinte mindig lenne) én addig tologatom és vagyok mellette amíg elalszik. Tehát nálunk mindenképp van neki levegőzés naponta. Jobban alszik, jó az oxigéndús levegő, kell az étvágy miatt is. Bármilyen idő is van ez mindennapos, kivétel ha náthás. Jó egy órát szokott aludni, utána behozom mert fel is ébred.

Azt nem tudom hogy élvezi-e de amikor kicsi volt sokszor el se aludt vagy nagy sokára, csak nézett engem... Mára ez megváltozott mert szépen elalszik talán azért mert nem adtam fel a levegőztetést, babakocsizást.

2012. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem esik az eső, mindennap fél-1 órát. Biztos hogy szüksége van rá. Ha véletlenül nem megyünk, nyűgös aznap.
2012. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mindennap megyünk. Akkor is, ha beteg, kivétel, ha lázas. Nekünk ezt ajánlotta a gyermekorvosunk és bevált. Ha nyűgös, akkor is kiviszem, mert nálunk akkor mintha kettébe vágták volna. Kell nekik a levegő. Általában 1 - 1,5 órát szoktunk kint lenni. Van mikor délelőtt és délután is megyünk. (nem is beteges)
2012. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, megyünk. 1-1 nap néha kimarad, de igyekszem kivinni, amikor csak lehet. Fél-1 órát vagyunk kint, időjárástól függően. Nagyon szereti, sőt igényli is a lányom. Ha véletlenül nem jutunk ki, akkor nyűgös nagyon.

Mondjuk ő már régóta nem alszik a babakocsiban, nézelődik.

2012. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi is majdnem minden nap megyünk, de nekem már induláskor kezdi a feszengést és sírást. Lent is végig szenved, tekereg, ömlik a szeméből a könny, piros az orra, utálja.. meg a beöltözést is gondolom. Ő sosem aludt a babakocsiban. Úgy sajnálom szegényt. Itthon nagyon jól elvan, nevet, játszik, boldog. De a kimenés neki a vég. Azért persze megyünk, mert kell. Most nyolc hónapos, talán később jobban fogja élvezni.
2012. jan. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!