Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól mertétek...

Mennyi idős kortól mertétek éjszaka hason altatni babátokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 23:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban is így altatták, tehát ahogy hazajöttünk a kórházból, első naptól kezdve hason aludt. Mai napig így alszik (7 hónapos)
2012. jan. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Már az inkubátorban szinte folyamatosan hason voltak a babáim (korák voltak) és a mai napig csak hason tudnak aludni (10 hónaposak), háton fekve folyton felriadnak. Természetesen légzésfigyelő van alattuk, anélkül mindig bennem lenne a frász.
2012. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Mikor már magától a hasára tudott fordulni (3.5hósan) légzésfigyelőnk még most is van.
2012. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban 2. éjszaka kivettem a pólyából és azonnal elaludt hason, előtte szinte semmit nem aludt. Azóta is hason alszik. Ha véletlenül átfordul a hátára álmában, már ébred is fel és lázad. :)

9,5 hónapos.

2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetesen anyukám hasra tette alváshoz, azóta csak úgy tud elaludni. Volt légzésfigyelőnk is, de egyszer sem riasztott.
2012. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Amióta kb. 10 naposan fulldokolni kezdett éjjel, mert egy órányi büfiztetés után is maradt bent levegő, és a visszajövő tápszert nem tudta lenyelni.
2012. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már szánalmas, hogy abba is bele tudtok kötni, ha nem hason altatom a gyerekemet! A kérdésre válaszoltam, kösz a lepontozást! Akkor még ezt a választ is, hogy ne unatkozz...:)
2012. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó, de ki pontozott le????


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 12. 10:29
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem pontoztam le senkit,nekem teljesen mindegy ki mit csinál,hogyan,engem szoktak lepontozni és támadni,én nem szoktam,tőlem aztán ülve is altathatod a babád,sztem szokd meg itt mindenért lepontoz valaki,lehet nem is válaszolt csak heccből lepontozott,valakinek ez a szórakozása,nézd meg milyen kevés százalékom van,csak azért mert nem tetszik valakinek a válaszom,pedig mindig a témával kapcsolatos.. ne foglalkozz vele nem az a lényeg hány százalékos vagy....
2012. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszoló vagyok, akit lepontoztak. Nyilván nem tudhatom, ki pontozott le, akinek nem inge, ne vegye magára. Csak már nagyon uncsi, hogy ha valaki másképp csinál valamit, mint a többség, akkor ezt kapja. Ez megy ezen az oldalon. Volt egy kérdés, válaszoltam rá, mert én így csinálom.

Ne haragudj, nem neked szólt a kirohanásom, kedves Kérdező! :)

2012. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!