Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon Camarelo babakocsit...

Bergon Camarelo babakocsit használó anyukák, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok,milyen úton használjátok?Bevált-e?

2012. jan. 11. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bergon Q12 Camarelóról van szó?

Én nem ismerem de van itt ezzel a kocsival kapcsolatos kérdés!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem Bergon babakocsim volt, de nem szerettem mindig kiesett a kereke,mert a kispöcök mindig kipattant!!!

Tegnap egy anyuka mérgelődött az úton, kérdeztem segíthetek vmit neki.És mondta hogy mindig kiesik a kereke a babakocsinak.Én még 1x nem vennék.Szerintem mennyj be a boltba és nézz szét!!!

2012. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Kislányom már több, mint 8 kg, de még mindig van helye a mózesben. Még kb. 2 hónapig tuti fogjuk használni. Most 5 hónapos.
2012. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló linkjénél az első választ én írtam. Tartom magam azóta is a leírtakhoz. Lányom 17 hónapos lesz jövő héten, de még mindig kényelmesen elfér benne. (82cm, 10kg) Egész télen ebben altattam délután, volt, hogy 3 órát is szundizott benne egyhuzamban (a sport részben). Mi Pesten lakunk, vegyesek az útviszonyok. Van macskakő, sima járda, hepe-hupás járda, de mindegyiken szuper!

Hátránya az, ami az előnye is! Hatalmas, nehéz! Olyan lakásba vedd csak meg, ahol van a földszinten tároló és nem kell cipelni!

2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Na most elárulom mindenkinek, hogy a Bergon az egyik legkönnyebb, és legnagyobb babakocsi a piacon. Ezt mindenki saját maga is megtapasztalhatja, ha leméri a babakocsit. Nem értem, hogy miért kell teli írni az internetet valótlan állításokkal, miszerint a Bergon nehéz babakocsi lenne? Miért kell a vásárlókat olyanokkal becsapni, hogy kiesett a pöcök a kerékből? Egyébként ezt 2005 óta a kb. ezerszer írta be a Bergon kerékről egy bóvli babakocsi árus. Megjegyzem, hogy a pöcköt csak fogóval lehet kihúzni, tehát nem is tud kiesni. Persze előfordulhat, hogy 10-12 éves Bergon babakocsinál, amelyik az ötödik gyermeket szolgálja ki, elgyengül a kerékagyrugó, melyet komoly 100 forintért lehet pótolni. Figyeltél: 12 éves Bergon babakocsihoz alkatrész! Nem rossz, mi.
2013. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig rohadt nehéz pl. a Camarelo. Én jó erőben vagyok, de nem tudnám felemelni gyerekestül.... A bolygókereket rögzítő csavart elhagytuk valahol, pótolni kellett (nem nagy összeg). A feltétet tartó műanyag résznél levő csavar is folyamatosan kilazult, majd kiesett. Kb. 1 évet használtuk az újonnan vásárolt kocsit. Ennek ellenére imádom és megtartom a következő gyereknek is.
2013. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy ti mit emelgettek, de jelenleg a világon a méreteihez képest a legkönnyebb babakocsi a Bergon Camarelo. Nézd meg az új típusokat, kb. 11 kg. Hasonló minőségű babakocsik, igaz dupla áron 12 -13 kg körül vannak. Be kell menni egy boltba és meg kell emelni!
2015. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CsapóEdit válasza:
Bocsika, de nekem egy Hauck Twister Triom van es messssssszemenőag konnyebb es hurcibálhatobb.. Nap mint nap az 1. emeletre hurcibalom gyerekkel egyutt! Camarelloval eselyem nem lenne, annak ellenere, hogy az volt a szivem masik vagya. De mivel fel kell hoznom a kocsit igy maradt a Hauck!!!
2016. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a Camarelot 2 gyerekkel cipeltem fel a 4 re... hát nem tudom ha ez nehéz akkor a többire mit mondanátok. legutóbb q12 volt most sevillát vettem hatalmas mégis könnyű....
2018. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!