Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával mit csinálto...

5 hónapos babával mit csináltok, amikor nem alszik? Mert már ugyebár sokat nem alszik, egész nap nem nem lehet emelgetni, fogni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a játszószőnyegére tettem, remekül elvolt rajta, nézelődött, fogta, piszkálta a játékokat.
2012. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jó napja van, egyedül eljátszik a földön akár egy másfél órát is. HA nyűgösebb akkor ott ülök vele és lekötöm a figyelmét. A baba zene nekünk nagyon bejön, megnyugtatja.

Ha főzök jön velem a konyhába, magyarázok neki, közben elnézelődik leköti magát.

Ha végképp nem bír magával, akkor irány az adamo hinta, na ott semmi baja abban teljesen megnyugszik, de ezt csak végső esetben vetem be, nem akarom, hogy megszokja.

Ha szép az idő mostanában elviszem kenguruban sétálni, és imád nézelődni, mert a babakocsiba ugye még nem lehet felültetni abban általában alszik. Hát röviden ennyi, én nagyon ritkán emelgetem és fogom, mert 8kiló én meg 50, és nem bírja már a derekam és a karom se :-)

2012. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem múlt hónapban volt 5 hónapos, ezért még emlékszem rá :)))))))))9

Szóval ekkor kezdett úgy "ellenni" magában, a földre raktam egy plédet, köré játékokat.

Ha nem marad, felveszem.

Több segítségem is van: mei-tai és adamo hinta.

Ha nem marad sehogysem és dolgom van ->mei-tai, ha álmos, de az istenért sem aludna -> hinta. Abban tuti elalszik :)).

De ha játszunk, akkor együtt tornázunk, megemelgetem. Tükörben nézzük magunkat, azelőtt bohóckodunk. Vagy megzabálom-megeszem. Van egy mondókáskönyvünk, abból olvasok nkei (kb. 3 mondókáig bírja :D), Az asztalnál szereti az asztallapot csapkodni, mikor eszünk, tetszik neki, ahogy koccan a villa a tányérhoz. Hát ilyenek...Hamar eltelik egy nap. Na meg ott van a séta is. Azzal kapásból elmegy másfél óra.

2012. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!