Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt így más babája is?...

Volt így más babája is? Lányom csak alszik, alszik! Tegnap hányt, ma voltunk dokinál! Lent bőven!

Figyelt kérdés
Tegnap fél napig hányt,délután már jobban volt!Ma reggel akartam enni adni neki,megint hányt!Voltunk dokinál semmit nem talált csak a mandulája piros picit!Hányás elleni kúpot kaptunk 11.30-kor adtam neki azóta alszik!15 percenként keltem iszik pár kortyot,és alszik tovább!Kiszáradás nem fenyegeti mert szerencsére iszik és most már megis marad benne,de akkor mitől alszik ennyit?A kúp hatása lehet?Nagyon aggódom!
2012. jan. 11. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a kúpra nincsen írva,mármint a papírra hogy álmosít? azt tudom hogy a láz és fájdalomcsillapítók igen.
2012. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A hányás nagyon kimeríti nemcsak a gyereket, de a felnőttet is. Mi pár hete estünk át rajta, az egész család, valami vírus volt. A kicsi szerencsére csak egyszer hányt, én fél napig, és egyfolytában aludtam volna.
2012. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A hányáscsillapító kúpoknak ez a mellékhatása,lezsibbasztják az idegrendszert.Daedalont adtál neki?Anno gyerekkoromban én nagyon hányós voltam autón,buszon,és az út előtt mindig ezt adtak be nekem,emlékszem még mennyire kába voltam tőle,végigaludtam az egész utat.Ne aggódj,ez normális,mármint a körülményekhez képest,keltsd azért időnként,ahogyan írtad h csinálod is,hogy igyon.
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig igen,nagyon lefárasztja a gyerekeket a hányás,rosszullét,betegség,nálunk egy-egy betegség lefolyásának mindig az a vége,hogy átalusznak egy egész napot.Gyógyító alvás ez,regenerálódik a test és az idegrendszer is.
2012. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de igen a kúp mellékhatása lehet!csak jó lenne ha enne is tegnap de.óta nem eszik,ez is nagyon aggaszt,de legalább iszik!
2012. jan. 11. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ivás a lényeg ilyenkor,ezt mondja mindig minden orvos,gondold el,összetört gyomorral te sem kívánnád az ételt.Majd szépen lassan megjön neki az étvágya is.
2012. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

most nem megbántani akarlak, de azért nekem picit durva, hogy 2,5 órás alvás után aggódsz, nem pedig azért mert hány.


alvás közben gyógyul, ennek örülnöd kéne, aggódnod meg azért mert 2 napja hány. ha eleget ivott én nem kelteném fel 15 percenként, nem tudja kipihenni magát, pedig miután a szárazság ki lett zárva, ennek kéne a legfontosabbnak lenni!

2012. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tényleg alvás közben gyógyul, regenerálódik a szervezet. Itasd, de hagyd pihenni.

Az én gyerekem beteg lett, onnan tudtam, hogy mászik ki a betegségből, hogy csak aludt és aludt.

2012. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg,nem fogalmaztam teljesen jól!Mert reggel alig bírtam felkelteni és délelőtt is kába volt,a dokinál is elaludt!Szinte egész nap aludt,de.meg nem is ivott reggel még hányt,ezért keltegetem,és ezért aggódom mert számomra ijesztő ez a sok alvás,de elsősorban a hányás mert ha ma is hányni fog és nem marad meg benne a víz sem akkor holnap lehet hogy kórházba kell mennünk!
2012. jan. 11. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ne itt érdeklődj. Hívd a védőnőt, vagy a dokit, és az ő tanácsaik alapján járj el. Itt sok lehet a félreértés. Én is azt hittem, hogy azért aggódsz mert alszik a gyerek. Nem világos, hogy kába, avgy reagál e egyáltalán dolgokra. Ez nem játék, már ne is haragudj. Itt mi osztogatjuk a tanácsokat, úgy, hgy igazából fingunk sincs a valódi helyzetről.
2012. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!