Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt így más babája is?...

Volt így más babája is? Lányom csak alszik, alszik! Tegnap hányt, ma voltunk dokinál! Lent bőven!

Figyelt kérdés
Tegnap fél napig hányt,délután már jobban volt!Ma reggel akartam enni adni neki,megint hányt!Voltunk dokinál semmit nem talált csak a mandulája piros picit!Hányás elleni kúpot kaptunk 11.30-kor adtam neki azóta alszik!15 percenként keltem iszik pár kortyot,és alszik tovább!Kiszáradás nem fenyegeti mert szerencsére iszik és most már megis marad benne,de akkor mitől alszik ennyit?A kúp hatása lehet?Nagyon aggódom!
2012. jan. 11. 13:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Dokival és védőnővel konzultáltam kedves kérdezők!Csak tapasztalatokra voltam kíváncsi,nem az itteni válaszok döntenek a lányomról ne aggódjatok:S
2012. jan. 11. 15:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan hányós vírus még nem volt, azonkívül már minden létezőn átestünk az ovikezdés óta!

A lányom ha beteg rengeteget alszik. Utoljára egy fülgyulladás döntötte le, mikor már nem fájt és aláz sem gyötörte, csak aludt és aludt, reggel 9-kor felkelt, de délben már ágyban volt aludt délután 5-ig és este 8-kor megint, és utána egész éjjel. :)) Másnapra nem azt mondom, hogy semmi baja nem volt, de az előző napokhoz képes szemmel láthatóan jobban volt, játszott, evett is kicsit (előtte napokig semmit, és a semmit úgy értesd, hogy SEMMIT, csak ivott)

Szerintem a Te lánykád is jobban lesz holnapra!


Jobbulást!

2012. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. jan. 11. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!