Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+3 hetes kismama vagyok....

31+3 hetes kismama vagyok. Normális, hogy annyira fáj a gerincem legalja, hogy nem tudok hanyatt feküdni egy percet se? Még átfordulni is fájdalmas.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is pont így voltam a 30.héttől.Nagyon fáj azóta is mindenem.Hanyatt nem tudok pihenni sem,csak a bal felemen fekszek,de úgy is fáj néha.Azt hittem ki sem húzom a végéig,de már a 39.hétben vagyok.Igaz egyre nehezebb.De már lassan vége.:)Boldog babavárást neked!
2009. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet! (32 hetes vagyok)

Én annak tulajdonítom, hogy a hasban teljesen átrendeződtek a szervek, a növekvő méh miatt a gyomor is magasabbra került és a gerincoszlop is nyomásnak van kitéve. Aztán a gerincben is lazulnak a szalagok és az izületek.

Amikor ülök, újabban a farokcsontom is fáj...

2009. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Normális, igen, mert a medencecsontok izületei felpuhulnak a hormonok hatására és a baba szét is csúsztatja lassan a csontokat, ezért fájdogál.

Én még azt is szoktam érezni egy-egy mozdulatnál, hogy kattan egyet.

Éjszaka hanyatt és bal oldalon fekszem, de szenvedek néha rendesen.


Fel a fejjel nincs sok már hátra!:-)

2009. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!