Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa SOM tápszert használ...

Milupa SOM tápszert használ valaki? Milyet? Két különböző gyógyszertárban kétfélét kaptunk, a gyermekorvos szerint viszont csak egy van.

Figyelt kérdés
Az egyik 6 hónapos kortól van, és egy aranyos kis jegesmaci van az elején, a másik viszont már csecsemőkortól használható, ezen azt hiszem nyuszi volt. Először a 6 hónapos kortól valót adták (8 hónapos volt akkor a kisfiam), másodszor a másik gyógyszertárban viszont a másikat, de azt mondták hogy 1 éves koráig jó. Amikor az orvos megnézte a számítógépben, akkor úgy látta hogy csak egyféle van. És amikor harmadszor váltottuk ki, akkor is a jegesmacisat kaptuk, viszont az interneten is csak a másikat találtam meg.
2009. máj. 25. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mult héten adtak véletlen egy másikat de az nem volt izesitett.mi meg a gyümölcsöset esszük.igen van 2 féle.egyik gyümölcsös másik sima.
2009. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebből egyik sem volt ízesített, azt hittem gyümölcsösből csak szójapép van.
2009. máj. 25. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!