Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pro+Kid és más PROBIOTIKUM-okr...

Pro+Kid és más PROBIOTIKUM-okról vélemények? 7 hónapos kisbaba, betegség antibiotikum kúra után szedheti? Meddig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nálunk ha hányt a gyerek, nem is írt fel elsőre gyógyszert a doki (mert úgyis kihányja), pl. torokfájásnál, viszont egy hétig kellett ezt szedni, szerintem ez olyasmi, mint a Normaflore, csak felnőtteknek.
2012. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kislányomnak a Pro Kidet ajánlotta a doki, mikor beteg volt. Azt mondta, hogy 1 hétig adjam neki.
2012. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a lányom elsőnek Bonolat-ot kapott. aztán mondta a doki ugyanolyan jó a Normaflore is. ment a hasa fogzástól, ha gyógyszert kapott, mindig kapott egy kúrát. olyan 5 havonta.akár a gyógyszerrel együtt is szedheti. sőt! nincs megszabva meddig, de egy 20-as kura A nOrmaflore-ból igazán jót tesz :)
2012. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt ücsörög előttem ez a pro+kid. Tegnap adtam neki az utolsó antibiotikumot. Gondoltam holnaptól elkezdem neki adni ezt, csak nincs ráírva, hogy mennyit adjak...illetve, hogy hány napig adjam. Azért mégsem etetem meg vele az egész dobozzal.
2012. jan. 11. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is olyan 5-7 napig gondoltam...a védőnő nem mond semmit: -Rád bízom!Felkiáltással lerázott a majom:-/ Mintha én tudnám mennyit lehet és mennyit nem...na mindegy.
2012. jan. 11. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Van hozzá egy kis mérőkanál, én naponta egy olyannal adtam neki, beletettem a tápszerébe. S egy hétig adtam. Nekem így ajánlotta a doki.
2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A pro+kid nagyon jó!

Nekem a patikus ajánlotta, kezdd el minél hamarabb, legközelebb már az antibiutikum-kúra alatt is adhatod, muszáj a bélbolyhokat ápolni. 2 hétig adhatod nyugodtan.

2012. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még egy strigula a pro kid mellé. Nagyon szeretem, árban jobb, mint a normaflore, mert 30 adagnyi van egy dobozban. Amire figyelj az az, hogy az adagoló kanalat ne érje nedvesség, mert bekeményedik az egész.

Én mindig az antibiotikum elkezdésekor kezdem adni és még utána 1 hétig. Szedett már viszonylag erős antibiotikumot is (15 hónapos és 4 éves lányaim vannak) és pro kid mellett soha nem volt hasmenése. Akkor is jó, ha esetleg benyel a gyerek valami hányós-fosós vírust.

2012. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. rájöttem hogy amit én adtam a Bonolat és a Pro+kid ugyanaz :) szóval nekünk anno egy gyermektáplálkozással foglalkozó főorvos ajánlotta és azt mondta nyugodtan adjam neki egy hónapot, ugyanis addig tart az adag azaz a doboz. ez nem árt nekik, hiszen a belekben teszi meg jótékony hatását. nyugodtan odaadhatod neki a teljes dobozzal is. lányom 11 hetes volt mikor ezt kapta.
2012. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is ProKidet használunk, és szerintem nagyon jó, a patikus az mondta, hogy az összes közül ez a legjobb.
2012. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!