Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mellettetek alszik...

Babátok mellettetek alszik vagy külön szobéja van? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Azt tudom h a babának az a jo h minél tovább van az anyukája mellett, de ha veletek alszik később nem lesz nehéz a külön alvás?
2012. jan. 12. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
velem alszik 16 hós, és nehéz nagyon nehéz lesz külön tenni öt
2012. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2hónapos kora óta külön alszik. De most jön a foga, így velem alszik, apa éjszakás.
2012. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kerria ***** válasza:
1 hónaposan átköltöztettem, közel van így is :)
2012. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mindig is külön szobában aludt, én nem tudok úgy pihenni, hogy közben mellettem alszik és figyelnem kell rá (volt légzésfigyelő a kiságyban). 1 vagy 2 alkalommal aludtunk együtt (amikor először lázas volt és egyszer elaludtam vele altatás közben), de /nevezzenek szívtelennek/ nekem szükségem van a pihentető alvásra éjjel.
2012. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Kezdettől külön alszik.Fogzáskor is, betegségkor is.

3 méterre van tőlem, nyitott ajtónál.Mindent hallok:)

Nem is tudna köztünk aludni, próbáltuk párszor de egyikünknek sem jó.Neki a mi ágyunk játszótér:)

A kiságyában tud jót aludni és ezt a kategorikus:"márpedig nem alszik köztünk"stratégiának köszönhetem:)

Most egy éves a lányom

2012. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Külön vannak kezdetektől!
2012. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy hálószobában alszunk vele, mindenkinek van külön ágya. Nem hiszem, hogy gond lesz az átszoktatás.
2012. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Születése óta külön szobában alszik.
2012. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kezdetben úgy aludtam vele, hogy az ő szobájában, de ő külön kiságyban. Féltem vele aludni, mert az öregek arról suttognak, hogy összenyomhatod a gyereket:S... légzésfigyelő hazsnálunk így is. 6 hetes koráig kaptam apától haladékot. viszont ekkor még 2 hétig a nappaliban a kanapén aludtam amiből nyílik a szobája. A légzésfigyelő egyben bébiőr is. Nekünk belső galériás a lakás és a mi hálónk a felső szinten van. 8 hét után aludtam fent először. Most 4 hónapos a kislányom és mivel megbetegedett a gyerekorvos azt javasolta, hogy aludjak vele, mert befulladhat így időben észreveszem. Most az ő szobájában az ágyon is van neki egy csücsök ami az ő birodalma (francia ággyá alakítható kanapészerű) meg nyilván a kiságy is. Az mellett egyből van egy szekrény. Itt alszik ő mert pont olyan vastag a gardrób, amilyen hosszú ő. Így biztosan nem tud legurulni. Sajnos mostanában én is rászoktam. Olyan jó, ahogy szorítja az ujjamat(L)miközben alszik.
2012. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első naptól külön van a mi babánk. Szerintem nehéz külön szoktatni, ha Veletek alszik. A babának és az anyának is nehéz.
2012. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!