Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdetén ( 4 hó...

Hozzátáplálás kezdetén ( 4 hó ) ha csak egy fél üveg pürét eszik meg a maradékot adhatom délután is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Majd két hónap múlva, amikor el kell kezdeni a hozzátáplálást.
2009. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha a hűtőben tartod,igen.És nyugodtan kezd meg a hozzátápláláűst,hat hósan már késő kezdeni.
2009. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!A hűtőben tarthatod 2-3 napig,az adott babaétel márkájától függően.Nálunk is megmarad mindig,aztán én eszegetem meg :)
2009. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első: lehet hogy én vagyok a hülye de nem ez volt a kérdés. ha véleményed van akkor a kapcsolódó fórumon fejtsd ki. nagyon fel tud bosszantani ez a hozzáállás...


kérdésre: olvasd el, mi van az üvegre írva, én HIPPet szoktam venni, azok 2 vagy 3 napig tárolhatók hűtőben, gondolom a többi márka is kb így van. csak melegítsd meg neki, ha forró vízbe állítod ekkora mennyiség 1 perc alatt szobahőmérsékletű lesz. mondjuk ha megeszi hidegen is, akkor nem kell, de az én fiam nagyon fintorog ha hidegen adom neki :)

2009. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

szerintem az elején ne adj neki napi kétszer gyümölcsöt, nehogy allergiás legyen tőle, vagy mondjuk hasfájást okoz neki. inkább másnap add neki az üveg másik felét. minden márkát el lehet tenni a hűtőbe egy napig bármelyik kibírja. ha már megszokott a gyümölcs, akkor adhatod neki délután is, ha elfogadja!

első válaszoló: az, hogy te mikor kezdted, vagy kezded a hozzátáplálást, a te dolgod. a Kérdező most kezdi, ez pedig az ő dolga. olyan meg nincs a gyereknevelésben, hogy KELL.

2009. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

"Nem. Majd két hónap múlva, amikor el kell kezdeni a hozzátáplálást."


A VADBAROMSÁG ISKOLAPÉLDÁJA.

Hall valamit, és szentül hiszi, hogy azt csak és kizárólag úgy lehet. Úgy KELL. Mert ő tudja. Ha azt mondanák neki, hogy párpedig a szar az ehető, és egészséges, akkor két pofára nyomná. A spontanitásról fogalma sincsen. Bégető birka, tankönyvből neveli a gyerekét.

2009. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan odaadhatod, én is odaadom neki, nincs még annak semmi baja.

Az első "kedves" válaszolónak: az fel sem merül benned, ugye, hogy esetleg orvosi javaslatra kezdett el hozzátáplálni? Nálunk így volt, és nincs semmi baja a babámnak. Nem csak egy üdvözítő megoldás van. Ne ítélkezz előre, látatlanban. Nincs azzal semmi baj, hogy már hozzátáplál, nekem már 3 hósan adott anyukám mást, mint tápszert, mert sajnos nem tudott szoptatni, de soha nem volt semmi bajom.

5 hós babás

2009. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
MIelőtt itt szívrohamot kapna az a válaszoló aki szerint 6 hó a hozzátáplálás: SZOPTATÓS ANYUKÁKNAK megjegyzem az én babám tápszeres a gyengébbek kedvéért. A többieknek köszönöm szépen
2009. máj. 26. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!