Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el tanítani,...

Mikor kezdtétek el tanítani, hogy önállóan egyen, kanalazzon? Hány nap, hét alatt sikerült?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem tanítottam.

Egyszer kb 13,5 hósan elkérte a kanalat és elkezdett ö is turkálni a tányérban. Majd mondtam neki tegye a szájába, de az nem volt annyira jó. majd pár héttel késöbb berakta önállóan az elsö falatot a szájáb és onnan nem engedte magát többet etetni.

2012. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is úgy volt hogy ki akarta venni kezemből a kanalat 12-13hósan,ezért odaadtam neki,-közbe meg etettem egy másikkal.igy másfél éves korára egész "szépen" evett
2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem:D Hosszú folyamat volt. Amikor akart, próbálkozott. Aztán volt, hogy sokáig nem, aztán megint. Voltak lustább, kényelmesebb időszakai, de egyre többet és szebben evett önállóan.

Nemrég közölte, hogy nem kér előkét, azóta fölé is hajol (előtte hiába kértem) és elég tisztán is eszik.

Áprilisban lesz 3 éves.

2012. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerettem volna mielőbb, de nem érdekelte a dolog. Néha kérte a kanalat, próbálkozott, de nem kitartóan.

Másfél éves volt, mikor már nem hagyta, hogy etessem.

1-2 hét alatt gyönyörően megtanult kanállal enni.

2012. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tanítottam. 1 éves kora körül adtam neki egy kanalat, miközben én egy másikkal etettem. Így egy falatot ő tett a szájába (vagy mellé), aztán én. És kb. 15 hónaposan már megsértődött, ha én akartam etetni, de neki még gyakran félrement... Most, 2 évesen tanult viszonylag jól kanalazni, úgy, hogy nem a ruháján landol a fél adag kaja...
2012. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
időnként adtam neki lehetőséget rá
2012. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!