Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordúlt már veletek, hogy...

Előfordúlt már veletek, hogy a pici babátok fürdés közben bepisilt/bekakilt a vízbe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A pisi mindennapos szinte,kakilni egyszer sikerült,épp az apjával fürdött:-))Elég gyorsan kipattantak a kádból.-)
2012. jan. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pisi biztos többször is, azt nem annyira látom, kaki nálunk is egyszer, a hasán feküdt, és csak úgy nyomta ki...:)
2012. jan. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindennapos a kádban pisilés. De általában ügyes gyerek, a végére hagyja, amikor már megunja a pancsolást és feláll a kádban. :)

Jobb, mintha a franciaágyat pisilné össze öltöztetés közben. :)

2012. jan. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zstimi válasza:
A pisi szinte rendszeres, hiába mondjuk neki hogy nem szabad. Kaki 3x volt. Mondtam neki hogy ha még 1x belekakál akkor bent hagyom a fürdővízbe vele együtt. Azóta nem volt. Ha egy kis ingert érez máris szól és ül a wc-re, ez minden fürdésnél megtörténik de csak 1x kakált azóta. Megjegyzem egyébként még nem bilizik!!
2012. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pisi rendszeres,kaki még fürdővízben nem volt,de egyszer nyáron mondta az apja hogy kiviszi pancsizni a kis medencébe,én mondtam neki,hogy várjál még ,mert nem volt még kaka.Azt mondja ,áááááááá úgysem lesz még.Ahogy beletette,rá 5 percre belekakilt.Na mondtam is az apjának,hogy ezt te takarítod el :D
2012. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

èn nem látom hogy pisil-e, de valószínü.


Kakilni csak 9 hósan tette meg a nyári pancsolóba a kertbe. Minden alkalommal adtam rá pelenkát. Na de jött a sok okos ismerösöm a nagyobb gyerekekkel, és mind leszolt miért adok a gyerekre pelenkát itthon, jobb za meztelen. Az elsö alkalommal mikor meztelen bele ragtam abbana pillantaba bele kakilt a vízbe, ami kemény volt és gyorsan kikaptam , majd hagytam tovább fürödni (nagy medence a bogarak is bele kakilnak cimszóval). persze egy félóra múlva meg bele fosott. soha többet nem engedtem meztelen a vízbe.

2012. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig csak pisi volt
2012. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónapos volt, amikor belekakált a vízbe.

Ráadásul nem is keményt. Cserélhettem vizet, mert még az arcmosásig sem jutottunk el, amikor történt a baleset.:) Pisi is volt már-

2012. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!