Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a babáddal kapcsolatos...

Mi volt a babáddal kapcsolatos legédesebb történeted?

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom, tegnap babázott, lefektette a babákat, betakarta, kérdeztem,hogy álmosak,mondta,hogy tejte=(tente). Erre mondtam neki,hogy altasd el őket szépen ahogy anya szokott téged. És a kis drágám megpuszilta a babákat,megsimogatta, és mondta közbe hogy csssss!!!!!


Annyira,de annyira édes volt.


2012. jan. 14. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam(áprilisban 2 éves)este amikor elalszik akkor cumizik,olyankor mindig mondom neki hogy "a macid is alszik már igaz,akkor te is aludj már" és ilyenkor ad a macinak is cumit hogy tudjon aludni:)))
2012. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap hasra tettem a 10 hetes kisbabám, nyújtott kézzel kinyomta magát, felemelte a fejecskéjét, rám nézett, majd fülig érő szájjal elmosolyodott :D Annyira aranyos volt :)
2012. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyom 2 eves lehetett ( tehat mar nem baba, de nekem ez a legkedvesebb sztorim), gepen az egyszervolt.hu n animaciokat nezett. En masik szobaban teregettem a ruhakat, berohant, majd elkezdett kiabalni: anya, anya, gyere hamar, mert elment az internet valahova. ( megszakadt az internetkapcsolat, nem tudta tovabb nezni). Azt hittem, megzabalom. : )
2012. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátul utazott az autóban a két lányom. A pici (7 hónapos) elkezdett sírni, mire a nagy (kétéves) elkezdte neki mondani, hogy Adikanesírjadikanesírjadikanesírj :) Addig mondta, amíg a kicsi el nem aludt :)
2012. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legédesebb, mikor odabújnak. Egyik fiam (17 hósak, ikrek, amúgy most is itt áll mellettem és most is csinálja ) odajön hozzám, felhúzza a pulcsim ha ülök a derekamnál, és odabújuk az arcával a bőrömhöz. Ha a pocakomon tudja feljúzni a pulcsim, akkor oda bújuk mindegy csak a bőrömet érezze.

Másik egy nagy komika, és rafkósabb kiskrapek.

Lányom most nyáron (nem volt még 3 éves) rohan egyszercsak befele,hogy és kiabál :"Anya, képzeld apa kisautóval játszik!!!!!!". De olyan holt komolyan. Kimenetem aztán hogy mit is játszik apa: kézi csiszológéppel csiszolt egy nagy asztalt, és oldalról tényleg úgy nézett ki a gép mint egy kisautó. Lánykám tisztára le volt döbbenve, mert hát velük szokott játszani a szobába, de hogy kint a műhelybe egyedül kisautózik? Nem fért a fejébe, nagyon meglepődött. :-)

2012. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Kisfiam első tudatos mosolya 6 hetesen és 1 naposan, ahogy a tankönyvekben meg van írva :-)

Reggel én hanyatt feküdtem, Ő velem szemben a hasamon "ült", háta a felhúzott combomnak támasztva, nézett, nézett a kis okos, újszülöttes tekintetével komolyan, majd egyszer csak elmosolyodott olyan szégyellősen :-)

Istenem, annyira édes volt, sosem fogom elfelejteni azt az érzést.

2012. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 4 hónapos múlt. Egyik este az apukája felé hajolt és mondta neki: Jövőhéten szuri lesz kisasszony. Szuri-muri. Erre a kislányom sikított egy nagyot. Olyan volt mintha értette volna amit apuci mond neki. :-)))
2012. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kisfiam fürdés után mar nagyon éhes türelmetlen volt de én nem bírtam rendesen becsatolni a bodyt a vállán és jó közel hajoltam a pofijahoz hogy lássam mit csinálok. Erre ő villámgyorsan racuppant az elé kerülő Orromra és cumizni kezdett rajta:) Apukája gyakran borostás és ha eléri gyakran markolassza mar az arcunkat amit ér rajta. Apa borostaja csikizi a tenyerét ezen mindig nagyokat kacag.
2012. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!