Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóljak a védőnőnek? Vagy...

Szóljak a védőnőnek? Vagy semmi közöm hozzá, és ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem. Apuka autóval ment hazafelé, bal kezével egy plédbe csavarva tartotta az 5 hetes kisbabáját, másik kezével vezetett. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen??
2012. jan. 14. 17:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem őket.
2012. jan. 14. 17:39
 2/21 anonim ***** válasza:
Szólj a gyerek anyjának.
2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem a te gyereked és nem a te párod csinálta, akkor ne keveredj bele ilyenbe. Háborodj fel ha jól esik és morogj magadba, de igazából semmi közöd ahhoz hogy ki mit csinál a gyerekével. Sajnos sok-sok ilyen felelőtlen szülő van, és már mindenki látott olyat ami szerinte nem volt helyes, de akkor se szóltunk bele. Jobb kimaradni az ilyenből
2012. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az én gyerekem. Csak látásból ismerem a családot. Anyuka küldte haza apukával a babát, mert ő kozmetikusnál volt. Tényleg nem akarok beleszólni, nem is fogok, de nagyon kiakadtam.
2012. jan. 14. 17:50
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Maradj ki belőle. Sajnos a mai világban jobb, ha nem avatkozol olyanba, ami nem a te dolgod. Ha ennyire minimális iq-val rendelkezik az apuka, akkor gondolhatod, hogy a konfrontáció sem lenne zökkenőmentes vele.
2012. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

A 2.nak igaza van,csak az a baj hogy legtöbbször az ártatlan csöpség látja kárát! Valahol szomorú hogy az emberek inkább homokba dugják a fejüket.


Nehéz döntés! Én először az anyukával beszélnék,kipuhatolnám mindennapos dolog e,aztán döntenék hogyan tovább.

2012. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
akadj ki,meg be.semmi közöd hozzá,h ki milyen módon szállítja a gyerekét.ismerek egy házaspárt, ők szekéren(!)hurcolják a 4 hetes babájukat,még a rendőr sem szól rájuk.
2012. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem lenne annak se sok értelme ha szólnál az anyukának. Max. összeugrasztod a szülőket, és szegény gyerek jönne ki belőle rosszul. Ki tudja, lehet anyuka is tudja hogy ilyen élete szerelme, csak nem törődik vele
2012. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk a szomszéd hölgy rakja ki rendszeresen a - most már egyébként - másfél éves gyermekét. De rendszeresen 6 hónapos kora óta kirakta a folyosóra a fiát a babakocsiba. Ott üvöltött egyfolytában, de keservesen.

Nem avatkoztunk bele, mondván közünk nincs hozzá, de azért így eléggé érdekes volt számunkra a nő.

A védőnőnk ugyanaz mind a kettőnknek, így tőlem sokszor kérdezgetett, hogy mi folyik a másik családnál. Én sosem mondtam semmit csak azt, amit ő is látott és hallomásból tudott róla mástól.

Végül 2 hónapja elvették a gyermeket a szülőktől és ideiglenes szülőknél van a gyermek. A védőnő magától tett intézkedéseket..


Amúgy sokan szrnak a dolgokra. Azt hiszik, hogy a gyerekekkel - független milyen idősek - bármit megtehetnek, mert mondván úgysem tud ellenkezni miatta. A védőnők is sokszor csukott szemmel járnak inkább.

2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Anyuka tudja, ő vitte ki apukának a gyereket, hogy vigye haza, mert neki "dolga" volt.

Annyira meg tényleg nem ismerem, hogy most leálljak vele beszélgetni, úgyhogy tényleg kimaradok ebből. Csak szegény babát sajnálom.

2012. jan. 14. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!