Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztiről hogyan lehet leszokt...

Hisztiről hogyan lehet leszoktatni a babát? 9hós

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy határozottan az értésére adod, hogy azzal nem fogja elérni, amit szeretne. Ezt mindig következetesen meg kell tenni és tényleg ne add meg ilyenkor, amit el szeretne érni.
2009. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előttem szólóval. Annyit még, hogy sajna hosszú folyamat lesz. Az én lányom fél éve csinálja, igyekszem nem tudomást venni róla, de eddig nem sok haszna van. Majd hosszú távon. Hja, én is ilyen voltam, anyukám jót derül, hogy most visszakapom.
2009. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kb.ennyi idős lányomat leöntöttem egy kevéske (kb.1/2dl)hideg vízzel.Olyan "jól" sikerült arcon öntenem,hogy egy egy pici víz ordítás közben a nyitott szájában landolt. Annyira meglepődött a lelkem,hogy abbahagyta a hisztit.Soha többé nem tettem ilyet,de érdekes módon nem hisztizett többé.Voltak dolgai, pl.nyáron csizmába akart menni az ovodába,nem vitatkoztam,ráadtam,hazafelé meg ő mondta,hogy: anya,így nagyon melege van a lábamnak.
2009. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!