Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányomat hogy tudom...

9 hónapos lányomat hogy tudom leszoktatni a hisztiről?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik neki valami, vagy nem ugrálunk körülötte, veri a fejét mindenbe és üvölt.
2008. okt. 28. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell vele foglalkozni. PErsze nehez az uvolto gyereket figyelmen kivul hagyni, de meg kell ertenie, hogy nem fogjak korulugralni. Inkabb most fekezd meg, mint kesobb, amikor mar szinte lehetetlen lesz. Ha bombol, ne figyelj ra (persze kart ne tudjon tenni magaban), majd megunja.
2008. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Rakd a vízcsap alá. Az régen is hatásos volt.
2008. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem biztos,én az enyémnek egyszer megmostam hideg vizzel az arcát,csak jobban hisztizett.
2008. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy gondolom hogy gyerek és gyerek között óriási különbség van. Az hogy hísztis lesz-e vagy nem már a születés elött eldölt. Az én fiam hisztis volt, 10 hónaposan kezdte úgy hogy hasra vágta magát a földre és úgy órdított. Az apja ugyan ezt csinálta gyerekkorában. Nálunk az használt ha nem vettem róla tudomást. Mintha ott se lennék. Nem ért el vele semmit és egy idő után abbahagyta. De időnként újra és újra próbálkozott, mikor már nagyobb lett akkor is csak másképp. Egyszerüen ilyen a természete, ez nem nevelés kérdése, nem azért hiszttizik mert te valamit nem jól csináltál. Az én lányom akit úgyanúgy nevelek mint a fiamat, egy álom jó baba volt és nagyon jó gyerek. Soha semmiért nem hisztizik. Ha már nagyobb lesz lehet vele beszélgetni, de egyenlőre csak azt lehet szerintem hogy nem teszel semmit ha hisztizik és persze soha ne add meg azt amiért hisztizik, mert akkor tudni fogja hogy elért valamit. Ha azt látja hogy mérges vagy akkor is elért valamit. A víz szerintem durva. Ja és mindig légy határozott, ha egyszer kimondod hogy "nem" akkor ne is gondold meg magad.
2008. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Na pont ezért van ennyi nem komplett gyerek mostanában, mert egyszerűbb valamit megmagyarázni, mint egy gyereket megnevelni! És ezért megy el sok embernek a kedve a gyerektől!

Nem hiszem el, hogy ezt valaki így lássa. Ennél még az állatok is okosabban csinálják, már bocsi!

Szerintem is rá kell hagyni, bátorítani kell, aztán majd nem tudjátok mért nem lát senki szívesen az otthonában és mért kerül mindenki, ezért nem lehet gyerekrendelőbe menni, mert mindenki mindent ráhagy a kölykére, üvölthet kedvére. Közösségbe meg pláne nem tud majd beilleszkedni, a tanárok meg majd szenvedjenek tőlük.

És egy 9 hónapos gyereknek épp időben el kell kezdeni megtanulni, hogy meddig és nem tovább, ha később nem akarsz vele leégni.

2008. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hiába pontoztatok le, az ovodában emlékszem rá, hogy volt egy kisfiú aki minden nap eljátszotta a földhözverősdit, és az ovónénik vitték a csap alá. Na után amindíg elhalgatott. Ezért írtam azt hogy tedd a csap alá. Amúgy az én gyerekem még soha nem hisztizett, de csak egyszer fogja eljátszani ezt velem. Még ideje korán elveszem a kedvét ettől. Az anyukám is megmondta, hogy és soha nem hisztiztem. Talán ezért van az hogy tolerálni sem tudom ezt a fajta viselkedést, sem az én gyerekemtől sem a másétól. További jó lepontozgatást.
2008. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Egy gyereket szeretni, ölelni kell hiszti közben is. Ő szenved ilyenkor a legjobban. Ha az anya idegbajos, hát a gyerek is az. Víz alá tenni egy gyereket, főleg egy 9 hónaposat?? Az én kislányom pont ennyi idős, és előbb ugrom le egy szakadékba, mintsem, h bántsam...

Kell kicsit meditálni, ha Ti rendben vagytok, a gyerek is...

2008. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze és még a gyereket jól meg is kell dícsérni hogy igen kisfiam, kislányom nagyon jól csinálod csak hisztizzél tovább és akkor minden rendben lesz mert a hiszti egy normális és természetes dolog. Ugyan már...... Mi is felnőttünk pár pofonon és popsira ütésen, van aki hidegvíz alatti zuhanyon is és mégis itt vagyunk. Az ilyen elkényeztetett hisztigépekből lesznek az elviselhetetlen felnőttek.
2008. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

A peluson keresztül szinte semmit nem érez, ha a fenekére csapsz, azt viszont le kell vágnia, hogy haragszol rá, és elítéled ezt a viselkedést tőle. A szíved fog megszakadni, de később ebből mindketten profitálhattok.

Amúgy ha megfigyelitek, a kérdésre eddig nem sok válasz jött!

Nekünk szülőknek nem az a feladatunk, hogy megvédjük őket az élettől, hanem hogy felkészítsük, ezt meg kellene végre érteni.

Mi fáj jobban? Ha kiszalad a kocsi elé, mert nem tanítjuk meg szót fogadni, vagy ha párszor szigorúak vagyunk, de ha kell akkor igenis megáll? Ezen gondolkozzatok már el!

2008. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!