Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Tippee Sangenic pelenka...

Tommee Tippee Sangenic pelenkatároló kuka?

Figyelt kérdés

Aki használ(t) ilyen kukát, segítsetek!

Az interneten vettem egyet, de mivel már használtan, így használati utasítást nem kaptam hozzá... Valaki tudja, hogy honnan tudnék letölteni egy használati útmutatót?


2012. jan. 15. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van,de nem tudom,h honnan lehetne utasítást szerezni..de leírom nagyjából.

ha leírod honnan nem megy.beleteszed a zacskót(ami az a hengeres)egy picit kihúzol belőle,hogy csomót köthess rá,azt átdugod a nyíláson és lecsukod a tetejét.az ollós részt,ami az olló van,csak,ha megtelt a kuka ,akkor kell használni.azt nyomod és közben teketred,majd érzed,h levágta és ekkor ki tudod venni a zsákot...na kicsit össze-vissza írtam le.nem biztos,h érthető.írj,hogy mi nem sikerül.remélem valamennyit segítettem.

2012. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a gyàrtò email címe, írj nekik hogy nincs meg...

Èn cumisüveg melegítôt vettem ès a magyar nyelv hiànyzott... Írtam ide nekik, azonnal küldtèk nagyon kedvesen!

Egyèbkènt a legjobb kukàt vetted!!! :)

2012. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, írok nekik a problémámról! :)

Mindkét választ köszönöm!

2012. jan. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!