Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angel Care pelenkatároló...

Angel Care pelenkatároló edényről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérem, ne anyázás legyen ebből a topikból! Eddig én is megoldottam sima kis kukával, de most elgondolkoztam ezen a "szuper-csoda" kukán :)


Csak véleményeket kérnék és csak azoktól, akik használták!

Most ingyen kaphatnék egyet, ezért elgondolkoztam rajta.

Második babánkat várjuk, Ő a mi szobánkba lenne egy ideig, és oda gondoltam egy ilyent. Az utántöltő zacskót nem lehet helyettesíteni másfajta zacsival? Mert láttam az is írtó drága. Oké, állítólag egy hónapig kitart, de ha meg lehetne oldani másfajta zsákkal, az nagyban befolyásolná a döntésemet.


Kérlek Benneteket, ne szakadjunk két táborra / szagtalan kuka mellettiek, illetve elleniekre!


Köszönöm mindenkinek előre is a véleményt!


2011. febr. 1. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
nekünk volt, mi is ingyen kaptuk. Nem szagtalan sajnos. Állítólag a vaterán lehet utántöltőt kapni hozzá, mi boltban vettük. Aztán inkább minden kakis pelust zacskóztunk és minden nap kivittem a szemetet.
2011. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Neked is ez a fajta kuka volt?

Miért nem volt szagtalan? Akkor szerinted felesleges?

2011. febr. 1. 12:22
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Én több, mint 1.5 éve használom és nagyon szeretem. Főleg, ha ingyen kapod, miért nem próbálod ki. Tényleg több, mint 1 hónapig elég egy guriga. Pár naponta ürítem, nem büdös. Elég pazarlónak tartom, hogy minden pelust külön zacskózzak. Amikor ki akarod venni, még összébb tudod tömöríteni a tartalmát, és több napi termés csak egy kis henger lesz. Én ajánlom. 3 guriga együtt olcsóbb.
2011. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van ilyenem, a légézfigyelőhöz volt ajándék, és az enyém szagtalan. Nem túl olcsó az utántöltő, de egy karika egy hónapig elég kb. Nálam a pelenkakuka szagtalan, pedig tápszeres a bébi, és nagyon keményeket tud összehozni. Nagyon jónak tartom, mert a negyediken lakunk, és nem tudok minden pelussal lerohanni. Kb hetente visszük le, és soha nincs kakiszag. Nem tudom, szerintem nem lehet másfajta zacsival megoldani, mert folyamatosan adagolnia kell amikor belenyomod a pelust.
2011. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Én is gondolkodtam ilyesmin, hogy vegyek de aztán mégse tettem és szerintem jól tettem. Kezdetben, míg anyatejes volt babám, nem is volt szaga a kakának. Akkor 8-10 pelus ment el egy nap, de csak 3-5 naponta volt kaka. Aztán rájöttem, hogy nem kell minden 5 percben tisztába rakni:D Ma már 3-5 alkalommal teszem tisztába 24 óra alatt. Bőven elég. Nem piros egyáltalán a feneke. Azt a 3-4 pelenkát meg ki tudom dobni a nap végén. Külön zacskózom a pelusokat, ha kakis, azt egyből kiviszem a nagykukába. Jól néz ki,kényelmes, de szerintem fölösleges. És a hozzá való zacskók általában drágák.
2011. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó vagyok, én hat gurigát vettem együtt, és így volt 9000.- Ez fél évre elég.
2011. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
12:29-es vagyok 250 darab zacskót veszek 300 forintért, szerintem olcsóbb, mint a betét a kukába.
2011. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk is van, de csak az első 1-2 hónapban használtam, amíg 3 óránként kellett pelenkázni, és kényelmetlen lett volna a babával az ölemben a kukáig rohangálni.

Igaza van a 12.29-es válaszolónak, amikor már nagyobb, akkor már felesleges, mert nem kell annyiszor cserélni, és így a kuka jó soká telne meg, büdös lenne.

2011. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!


De valamit nem értek.

Akkor ez az utántöltő egyesével csomagolja a pelust, vagy egy nagy zsák van, amibe dobálom a használt cumót?

2011. febr. 1. 12:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

biztos többféle ilyen kuka van. nekünk olyan van, ami a Brendonban kb 5-6000 Ft, és az utántöltője kék színű nejlon, ami nem egyessével csomagol, hanem olyan mint egy szemetes zacskó,csak van felül egy zárónyelv, ami elvileg a szagtalanságot biztosítja. én féláron vettem. szeretjük, de az erkélyen kötött ki:-) tehát mondhatni felesleges.

ami egyenként is csomagol az a Tommee Tippee:

[link]

2011. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!