Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukis kérdés. Mire számíthatok...

Kukis kérdés. Mire számíthatok, ha tágítanak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos, egy picit be van repedve a kukiján a bőr, az orvosunk adott beutalót,azt mondta megnézik, lehet fognak rajta egy picit tágítani.Ezt hogy kell elképzelni?Akkor gondolom érzéstelenítik, de utána lehet számítani gyulladásra vagy fájdalomra?
2012. jan. 16. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kis "csővel" (vagy is régen még így csinálták) fogják tágítani... Készülj fel, hogy az a nap elég nyűgös lesz a kisfiú, főleg a pisilésnél! Az nagyon fogja neki csípni! Sok sikert!
2012. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk hasonló cipőben.Minden este szinte berepedezett a kukija, aztán kaptuk rá a szteroidos krémet. Ez is csak addig használt, amíg kentük este. Ha abbahagytuk -hiszen mindenki azt mondja, ne használjuk sokáig!-, másnap már nem is jött fel. Picit sem. Meg sem moccant. Minden este kínszenvedés volt a "kukizás" neki is, és nekünk is.

Már elmúlt 2.5 éves, és most semmi baj. Egyszer csak könnyen ment! Ma már se krém, se kínlódás! Én azt mondom, 1.5 évesen nem muszáj hagynod a tágítást, mert azoknak van igazuk, akik azt mondják, ez később magától megoldódik. Miért tennéd ki ilyen hercehurcának? Persze, nem vagyok orvos, csak a saját tapasztalatomat mondom...

2012. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Az orvosunk elég jófej, és mondta, hogy nem biztos, hogy kell ez a tágítás, de azért jó, ha szakember látja.

Én is csak végső esetben fogom engedni.

2012. jan. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!