Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak szerintem bunkóság?

Ez csak szerintem bunkóság?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdésnél veszem észre hogy a kérdező feltesz egy kérdést,jönnek a válaszok és a végén még csak annyit se ír hogy köszönöm vagy valami.Ha valaki kiír egy kérdést akkor legalább annyit pötyögjön oda hogy köszönöm,szerintem ez alap.
2012. jan. 16. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

engem sokkal jobban bosszant, hogy fél kérdést ír csak ki, vagy annyira kevés infot ad meg, hogy nem tudunk segíteni.

de vesszük a fáradtságot és megkérdezzük a dolgokat de nem válaszol.

olyan érzésem van ettől mint ha azt hinné én tennék neki szívességet :O

nekem ez olyan furcsa. vagy nem értem miért kérdez, nyilván nem kíváncsi a válaszra, nem?

2012. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem azért válaszolok, hogy köszönetet várjak érte, de értem amit írsz. Mindenesetre nem szoktam ilyeneken bosszankodni. Te se tedd, annál is inkább ne, mert nekem számtalan olyan kérdés segített már, amit korábban tettek fel, rákerestem, és mindegy, hogy a kérdező megköszönte-e vagy megfogadta-e a tanácsokat, de nekem nagyon jól jött és sokat segített a válasz. Úgyhogy ezért is hasznos, ha válaszolsz!
2012. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem bosszankodok csak szerintem ez alap ha valakitől tanácsot kérek akkor megköszönöm.
2012. jan. 16. 14:25
 4/13 anonim ***** válasza:
én szoktam ilyet csinálni, hogy nem köszönöm meg. Vannak napok, amikor többet netezek, van amikor meg nagyon keveset, és ilyenkor nem szoktam a válasszal foglalkozni. De engem nem is zavar, ha nem köszönik meg.
2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
engem meg az idegesít, hogy rengeteg kérdezö kiír egy kérdést, majd válaszol neki egy rakat ember de neki nem tetszik a válasz és (habár nem pontoz le) csak ellen dolgokat mond a megoldást hallani sem akarja pedig szinte mindenki ugyan azt írja le megoldásnak.
2012. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek veled :) én párszor már odaírtam, hogy Szívesen... de még arra sem jött válasz.

Az ilyen emberek nem szoktak általában köszönni sem, ha beszállnak a liftbe, vagy ha beengeded őket autózás közben magad elé, természetesnek veszik.

2012. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van kedves utolsó.
2012. jan. 16. 14:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó előttivel is egyetértek.
2012. jan. 16. 14:28
 9/13 anonim ***** válasza:

De talán annál rosszabb nincs,mikor kiraknak egy kérdést,kapja a válaszokat, a kérdező pedig a lényegeket sokszor a kommentekbe írja és az addig kapott válaszok már nem helytállóak. De ez van.


Amúgy sokan nem mennek már vissza a válaszolt kérdésekhez, ezért nem fontos nekik hogy megköszönje.

2012. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Sok kérdező már magában eldöntötte, hogy szerinte mi a jó vagy inkább neki mi lenne a jó. És ha nem azt a választ adom (mert én máshogy látom), akkor lepontoz.

Én ettől mászok a falra:-)

2012. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!