Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák? Milyen ez...

Tapasztalt Anyukák? Milyen ez a gyerekágy?

Figyelt kérdés

[link]


Most készülünk a lányomnak ágyat venni,de teljesen tanácstalanok vagyunk.

14 hós a kicsikém



2012. jan. 16. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem annó, de ha nem akarsz pár év múlva újat venni, akkor nem a legjobb választás. Bár 160 cm hosszú, nem lehet sokáig kihasználni.


És ennyi pénzért már találsz fa keretes ágyat is, amit addig használhat míg ki nem repül, csak matrac kell bele.


Az én lányom pl az én lánykori 90×200 cm-es ágyamat kapta meg, csak a férjem szerelt rá leesésgátlót.

2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ilyet vettünk.


[link]


Nem tudom hogy hol laksz, de mi a Salvo-ban vettük, ami Zalaegerszegen, Nagykanizsán és Kaposváron van, 30.000,- forint volt matraccal együtt, de a linkelt oldalon is 32.000,- forint most. Én is nézegettem olyat, mint amit Te linkeltél, de azért döntöttünk e mellett, mert ez 185 cm-ig hosszabbítható, így sokáig jó lesz.

2012. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk a nyáron a kislányunknak,csak használtan. 7000 ft volt,így szerintem nekünk nagyon megérte,de amúgy én is nézegettem előtte ezeket az ágyakat is. :)

Ha nem zavar hogy használtat veszel,akkor szerintem nézzél te is körbe! :) Hátha..:)

2012. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az lemaradt,hogy a kislányunk imádja az ágyát..! :)

Először mindkét ágy bent volt még neki a szobában,a rácsos is,meg a használt is..Előszőr délutánonként aludt csak benne...aztán volt pár nap mikor egyáltalán nem aludt benne..ide-oda járkált,hogy melyikben is aludjon...aztán meguntam,és mondtam neki,hogy gyere szedjük szét az ágyadat,mert ezentúl mindíg az újban fogsz majd aludni.. Azóta is ott alszik,nem volt semmilyen gond a váltással. A másikat meg mondtam neki,hogy majd megkapja a kistesó.. :)

2012. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is most kezdek ágyat nézni lányomnak és mindenképpen fakereteset szeretnék. De én azt nem tudom hogy azoknál a leesésgátló leszerelhetők-e ?
2012. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de jó ez a kérdés én is ilyet akarok venni a srácoknak DE és itt jönn a nagyobb kérdés hogy tudjátok egy 14 hónaposnak aki örökmozgó és kettő is van belőle:))hogy ott kell aludnia és hogy altatjátok leteszitek ,majd ennyi idősen fel sem kell és elalszik????Kérlek írjatok mert a kiságyaink már most kicsik és jó lenne váltani de nem tudom nem hullana-e ki az összes hajam mire megértenék hogy nincs mászkálás csak alvás,most úgy történik hogy este 7-kor fürdés 8-kor beteszem őket az ágyba és alszanak 15 percen belül de csak azért mert kereteken belül vannak de ha ezek nem lesznek félek hogy sokáig fognak játszani...
2012. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!