Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádnak vásároltál használ...

Kisbabádnak vásároltál használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
56%
Vannak új ruhái,de többsége használt.Cipőből, gatyából és sapkából újat veszek.Most az overállja új,de csak azért mert nem kaptam a turiba,meg teszveszen sem ami vagy jó lett volna,vagy meg tudtam volna fizetni.Mi is veszünk turis ruhákat.Olyan szépek, hamar kinövik, kár újat venni,meg hát nem is tudnánk megfizetni.Azt a pénzt amivel olcsóbb inkább költöm a kicsinek másra.Pl könyvekre azt imádja:)E.
2012. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
72%
A ruhái nagy része használt, mert rengeteget örökölt, és én is jól betankoltam a turiból. Persze kapott újakat is, de nekem semmi bajom a használt ruhákkal.
2012. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Én a babaruhák szerelmese vagyok és annyi ruhácskát vettem már neki (nem tudok kijönni egy bababoltból egy ölnyi ruha nélkül(L)) hogy ígyis hiába van 1-2 kedvencem egy kép erejéig adok sokmindent rá szinte, mert tudom hogy hamarosan kinövi és mindet rá szeretném adni amíg tehetem. Végülis csak egyszer lesz ilyen pindurka. Annyi szép kis vicces képet csinálunk róla azokban a tüneményes ruhácskákban (L):)
2012. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincsen ebben semmi kivetnivaló. Úgyis alaposan kimosod, kitisztítod itthon mielőtt a babára adnád. Ráadásul turkálóban lehet tényleg csak egyszer-kétszer használt vagy vadi új darabokat is venni. Én édesanyámmal vívtam ebben nagy harcot, neki is az a véleménye mint itt az egyik válaszadónak hogy használtat soha, elvből sem. Ő magának sem venne soha turiból ruhát, még akkor sem ha sokkal jobb, szebb darabokat vehetne töredék áron, nem értem.

Engem nem érdekel ha megszólnak, nem fogok csillagászati áron venni babaruhát amikor úgyis kinövi pár hónap alatt.

2012. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
66%

Én megengedhetném magamnak, hogy új ruhákat vegyek, ennek ellenére nagyon szeretem a turikat, teszveszen is vettem már szuper kis cuccokat, örököltünk is, meg pl. bababörzén olyan gyönyörű kis rugikat vettem párszáz forintért darabját, hogy mindenki megkérdezte, honnan van. Kimosom őket, kivasalom és hordhatja a gyerkőc. Természetesen veszek újakat is időnként, pl. aki ismeri a Karát üzletláncot, ott nagyon jó és olcsó ruhákat lehet kifogni, illetve bodykat pl. tescoban, aldiban szoktam venni nagyon jó áron.

Azt sajnálom csak, hogy eddig nagyon sok ruhát örökölt a lányom unokatesóm kislányától, de kevés a korkülönbség közöttük és az én lányom magas, az övé meg inkább alacsony, így hiába idősebb, nagyjából egy méretet hordanak. Pedig annyira jó volt, amikor a szebbnél-szebb kis cuccokat kaptuk! Engem egyáltalán nem zavar, ha használt, ha ugyanakkor kényelmes, csinos, jó állapotú.

2012. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%

Persze! És anyukámnak is mindig turiz, ha lát valami jót! Rengeteget turiztam, amíg a pocakomban volt, de vettünk új darabokat is, egy néhányat. Amióta megszületett és nem tudok vele eljárni turizni, tesz-vesz, vatera, egyéb oldalakon nézelődök. Rohadt drágák a bababoltos ruhák és nem is mindig jó minőségű....no comment.


Body-ból viszont -mostmár- mindig újakat veszek.

2012. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%
Igen. A legtöbb ruhája használt.
2012. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
66%
Igen, meg sokat kapok a tesoméktol. Fél évvel idosebb a lányuk az enyémtol. Uj ruhái csak pár darab van, azt csak olyankor vesszuk fel, ha ki kell oltozni(doktorno,stb). Babalátogatáskor rengeteg uj ruhát kaptunk, de már azt kinotte.
2012. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
66%

28-as vagyok!

Cipot csak ujat adok rá, arra nagyon ugyerek.

2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
34%
Látom itt is lepontozzák azokat akik nem vesznek használt ruhákat... Pedig én sem veszek. Csak újakat, de állítom, hogy olcsóbban, mint akik turkálóban veszik. Akkor veszem, ha akciós, nagyobb méreteket előre. Magamnak sem vennék turkálóból, nem hogy a babáimnak.
2012. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!