Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádnak vásároltál használ...

Kisbabádnak vásároltál használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
72%

Persze!

Mindkettőnek a ruhatára, nagyrészt használt ruhákból áll, de aki nem tudja, nem mondja meg, hogy használtak. Gyönyörűek és nem kerülnek horror összegekbe.

Én is Háda turiba szoktam menni, meg Tesz és Vatera.


Tescoban ha leárazás van, akkor veszek új rucikat, tegnap pl a fiamnak vetem egy Verdák 3db-os póló szettet 4800!!! ft-ról 1400 ft-ra volt leárazva!

2012. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
72%

Kislányomnak szinte az összes ruhája használt. 3-4 helyről kaptunk nagyobb mennyiségű használt ruhát, volt amit vissza se kellett adni, aztán én is turiztam és vateráról valamint különböző netes turikból is rendeltem ruhákat. Igaz, van ami bár turiból van, nem használt hiszen még a címke is benne van. Nagyon kevés új ruhája van, azt is sokszor úgy kaptuk. Sajnos borzasztó drágák az új ruhák és olyan cucca is van, ami még egyszer se volt rajta mert nem volt olyan alkalom, kinőtte anélkül hogy egyszer felvehette volna, na hát emiatt szerintem csak a gazdagok tehetik meg, hogy kizárólag új ruhákban járassák a kisgyereküket.

És mindig megdicsérik, hogy milyen csinos :-))

2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%

Mi is Hádában vesszük a ruháit! Olyan gyorsan kinövi, hogy nem éri meg drága ruhát venni.

Mikor megszületett a fiunk, a férjem vett neki ruhát amiben hazahoztuk. Egy body, rugdalózó, kardigán és kis sapka. 12000 forint volt, azt hittem eldobom az agyam! Elmentem turkálni rá 2 hétre, és 2 szatyor ruháért fizettem 5500-at. 3 hónapon át használtuk őket. És még fogjuk is a kistesónál, mert semmi bajuk.

Ja, és senki nem mondaná rá, hogy turis!

2012. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

De még mennyire! Sőt! Az egész családnak vannak turis, teszveszes ruhái. Senki nem mondja meg róluk, hogy nem újak. Volt, hogy megállítottak az utcán, hogy hol vettem ezt vagy azt a darabot, mert ő égre földre keres hasonlót, hiába...

Egy kisbaba, de még egy kisgyerek se amortizálja le annyira a ruhákat, hogy azt ne lehetne továbbadni. Inkább mosásnál anyuka nem kezeli megfelelően. Én ha tehetem, Bp-n a Hádában, itt nálunk az Angex-ben turizom..

2012. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen, hiszen olcsó és nagyon jó állapotú, akár márkás ruhák vannak a turikban, aukciós oldalakon. Nem azt mondom, hogy nem vettem újat, de igen ritkán. Teljesen felesleges szerintem új ruhákat venni a babáknak, hiszen olyan gyorsan kinövik. De sokszor még magamnak is találok jó darabokat. :)
2012. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%
Én a jófogáson találtam egy hirdetőt,aki korrekt áron jó minőségű ruhákat árult,azóta tőle veszem a ruhákat.A fia 4 hónappal idősebb az enyémnél így mindig van utánpótlás.100km van köztünk de mivel a párja sofőr,mindig mikor erre jár akkor elhozza,így a postázással sincs gond:-)
2012. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
44%

Azta. Akkor én vagyok a kivétel. Én azt vallom, hogy a babámra nem adok használtat, tudom, sokan azt mondják, pénzkidobás mert leeszi, két nap alatt kinövi, stb., de én ezen sosem spórolnék, ilyen vagyok.


Nem veszek én sem tízezres cuccokat, de nálam egy baba esetében a turkaruha kizárt.

2012. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
51%
Ja, még annyit, hogy tudom, tudom, hogy a turkált ruhákon nem lehet külső szemmel megmondani, de engem nem az érdekel, hogy mit szólnak az emberek, hanem engem zavar a tudat, hogy ki tudja hányan hordták előtte. Nem érdekel, ha ezer idegen is dicséri meg, ugyanis a nem használt ruhás babákat is megdicsérik.
2012. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetném én is csak újat vennék, de sajnos nem tehetem meg!!! Így igen, vásárlok használt ruhákat!
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
66%
Még rosszabb állapotút is szoktam venni, mivel itthonra jobban szeretem ha nem kell félteni, meg aludni is jó. Általában a szebb ruhákra vigyázok, és akiktől vettem azoknál is ez a szokás:)
2012. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!