Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádnak vásároltál használ...

Kisbabádnak vásároltál használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom kedves utolsó, hogy hol veszel ennyire olcsón babaruhát, megírhatnád (Bp?)

Amúgy nagyon sok a címkés (totál új) ruha a turikban. Ettől eltekintve is, egy next ruha pl. használtan is jobb minőség mint újonnan egy kínai. Pl év elején a skálában volt nagy leárazás babaruhából, de borzasztó minőség, talán ha egyszer volt a kislányomon, pedig tényleg olcsó volt! A cora-ban hasonlóan gagyit sikerült venni. bár azon látszott is, de annyiért nem akartam otthagyni viszont mosás után valami szörnyen nézett ki!

2012. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 30-ik,legtöbben nem engedik meg maguknak,hogy csak új ruhákat vásároljanak,és ha meg is engedik maguknak,nem sznobok.Érdekes,hogy azok akik ennyire oda vannak a "csak új ruhát" vásárolok,sokszor meg sem engedhetnék maguknak...
2012. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Sajnálom, hogy a legtöbben itt a pontozásos dologgal vannak elfoglalva, így az összes válaszadót "remekül" lepontozták. Én mindenkinek zöld kezet adtam, hiszen a kérdésemre normális válaszokat kaptam. Még egyszer köszönöm mindenkinek a választ!

2012. jan. 20. 12:17
 34/39 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 21:28-as! Nem Bp. -n lakom. Sokszor a Tescoban veszek babaruhákat, amik elég jó minőségűek, és azt is akkor, ha jól le van árazva, + Ausztriában.
2012. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%
Mai 10:25-nek. Nem igazán érdekel, hogy ki és mit engedhet meg magának! Ha akarsz turkálj! Én meg nem! Ez nem sznobság!
2012. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
30%
Még turkálni se szoktam, a teszveszre felmegyek és leütöm ami épp kell. De én utálok vásárolni, számomra egy kínszenvedés. Irigylem azt akinek van érzéke és kedve is igényesen felöltöztetni a gyermekét. Az új ruha pedig új ruha, teljesen fel tudja villanyozni az embert. Szóval szerintem azért új ruhát is kell venni, még akkor is ha nem olyan jó minőségi mint a next és társai. Én is örülök amikor a fiamnak vesz a nagyi vadi új ruhákat, viszont ha használtat kap annak annyira nem örülök. Azt ugyebár én is meg tudom venni...
2012. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
52%

Csak azt.

Magamnak is, mert azok már be vannak törve és nem rajtam fognak.

Persze, aki nagyestélyiben éli az életét, az nem fog turiban vásárolni. :)

2012. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Atroposz ***** válasza:
70%
Van ilyen is meg olyan is . A legtöbbjükről nem lehet megmondani, hogy használt.Szeretek ujjat is venni ha nagy leárazás van (tescoban).
2012. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
70%
Fehérneműből, bodyból újat vettem, de pólót, nacit, kabátot, télre bundazsákot használtan vettem.
2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!