Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádnak vásároltál használ...

Kisbabádnak vásároltál használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Persze,szinte csak azt vettem újat csak egy két darabot.
2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Van nálunk egy angol turi és ott. DB-ra adják, de mintha új lenne. Anyú mondta: "Ruhát lehet használtan venni, de ételt nem!" :D Ehhez tartom magam:). Persze vannak új rucijai is:)
2012. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Igen, sokat.
2012. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
Szinte csak turiból,az uj ruhákat ajándékba kapta.Most,hogy már 1 éves 1-2 darabot veszek neki ujat,de a többi csak használt,jó minőségbe vannak és olcsón jól ki lehet használni őket:)
2012. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%

Születésétől kezdve szinte csak használt ruhái vannak, pedig lassan 2 éves. Szebbnél szebbek, sok olyan darab van amin még az eredeti cédula is rajta volt.

Én 2 turiba járok, mindkettő darabáras, egyik jobb, másik kevésbé hibátlan ruhákat tart, de ott is csak a legszebbeket veszem már meg. Az alkalmi és kimenő ruhákat a drágább helyen veszem, a többit pl. melegítő, body, farmer, pulcsi, kabát, kis szoknya pedig az olcsóbbikban.

Egy két új ruhát kapott a nagyitól, de azok minőségileg sem közelítették meg az általam "turizott" darabokat, ezért hamar le is szoktak a nagyszülők a ruhavásárlásról.

Nekem nem csak öröket okoz turkálni, keresgélni, de még egy csomó pénzt is megspórolok így.

2012. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Szinte csak turiból, vagy ismerősöktől vettem és kaptam ruhákat... Újat csak nagyon keveset, szerintem nem érdemes nagyon sokat költeni ruhákra mert baromi hamar kinövi... az én kislányom még csak másfél hónapos, de már harmadszor kell átnéznem a ruháit mert megint kezdi kinőni őket, lassan újabb méretváltás következik... :)
2012. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az elején még vettem, aztán rájöttem felesleges, csak azt veszem amit muszály.

Ismerettségi körömből akiknek már nagyobbak a picik, egy nagy szatyrot vettem5ezerért, vagy nagyon jó hely még a turi, főleg ha van felétek kifejezett Angol-gyerek turi, ott szinte minden van. A télikabátot is ott vettem 1500Ft-ért.

2012. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Persze, rengeteget vettem így.

Újat akkor szoktam venni, amikor nagy készletkiszórás, leárazás van pl. a tesco-ban.

2012. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Még valami... turiba a Bosnyák térhez közeli (1149 Budapest

Nagy Lajos király útja. 157-159) HÁDA angol turiba szoktam menni, itt kg-ja 2990 ft a ruháknak, és nagyon jó dolgokat lehet találni (főleg ha figyeled mikor hoznak árút).

2012. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

Igen, aukciós oldalon, Teszvesz, Vatera. Eddig mindig meg voltam elégedve, persze vagy olyat vettem ami új, vagy újszerű. Több darabot egyszerre, egy eladótól, s bőven megérte mindig.

Amúgy a Tescoban szoktam venni újakat, most pl 70%-os leértékelés van, ott is ki lehet fogni remek darabokat pár 100 Ft-ért.

2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!